"Elif" odcinek 281. Erkut dowiaduje się o ciąży Zeynep! Arzu szantażuje Gonce! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Elif i Zeynep trafiają do tego samego szpitala! Co z tego wyniknie? Co się wydarzy? Lekarze będą robić wszystko, aby wybudzić Zeynep, ale to nie będzie takie łatwe... Sprawdźcie, co wydarzy się w 281. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 281. we wtorek, 17.07.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

W 281. odcinku serialu "Elif" poprawia się stan Necdeta (Gürhan Gülbahar). To już nie pierwsze postrzelenie w życiu Necdeta, więc powinien się wylizać. Chociaż nie każdemu będzie na rękę jego poprawa zdrowia...

Selim strzela do Necdeta! Zabije go?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Zeynep (Gülçin Tunçok) trafiają do tego samego szpitala! Elif ma prawie 40 stopni gorączki i właśnie wtedy do jej sali, na łóżko obok, trafia Zeynep! Elif widzi znajomą twarz, ale nie potrafi skojarzyć faktów, a później widok na Zeynep zostaje zasłonięty kotarą.

Erkut (Umut Ölçer) dowiaduje się od lekarza o ciąży Zeynep. Mężczyzna ma nadzieję, że dziewczyna się wybudzi. Martwi się, ale po rozmowie z lekarzem jest już wyłącznie zdziwiony. Medyk oznajmia mu, że stan dziewczyny oraz dziecka jest stabilny! Jakiego dziecka? Tak, Zeynep jest w ciąży! W tym samym momencie Zeynep się budzi...

Zeynep w ciąży! Selim zostaje aresztowany! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Veysel (Hasan Ballıktaş) przekazuje Goncy (Dilara Yüzer) pieniądze i każe wypuścić Murata (Batuhan Soncul). Gonca wyznaje Veyselowi, że próbowała nakłonić Selima (Emre Kıvılcım) do ucieczki po tym, gdy postrzelił Necdeta. Ich rozmowę podsłuchuje Arzu (Cemre Melis Çınar), która przyszła spotkać się z Erkutem. Kobieta szantażuje Goncę, że powie o wszystkim ojcu, gdy tylko ten dojdzie do siebie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×