"Elif" odcinek 282. Elif trafi do domu dziecka? Arzu zaszantażuje Goncę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nurten będzie chciała oddać Elif do domu dziecka. Tymczasem Arzu postanowi raz na zawsze pozbyć się Goncy ze swojego życia... W tym celu sięgnie po broń! Sprawdźcie, co wydarzy się w 282. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 282., w środę, 18.07.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Kiraz (Ayşegül Yalçıner) słyszy, jak Serdar (Hakan Bozyiğit) mówi, że to on jest biologicznym ojcem Tugce (Zeynep Öğren). Kobieta postanawia powiedzieć o wszystkim Aliye (Aysun Güven). Niestety, ich rozmowę przerywa telefon od Selima (Emre Kıvılcım)!

Erkut dowiaduje się o ciąży Zeynep! Arzu szantażuje Gonce! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 282. odcinku serialu "Elif" Nurten będzie miała dość obecności Elif (Isabella Damla Güvenilir) w swoim domu. Rozkaże Muhsinowi pozbyć się dziewczynki. Pozbawiony wyboru mężczyzna postanowi oddać ją do domu dziecka, jednak sprytna Elif szybko mu ucieknie!

Tymczasem Arzu (Melis Cemre Çınar) zagrozi bronią Gonce (Dilara Yüzer) i szantażem zmusi ją do napisania pozwu o rozwód. Potrzebując sojusznika, Arzu obieca Erkutowi (Umut Ölçer), że połączy go z Zeynep (Gülçin Tunçok), jeżeli on pomoże jej pilnować Goncy. %%GALERIA

Komentarze

Skomentuj
  • Izabela (gość)

    To już się robi nudne kiedy elif się odnajdzie chodzi do rezydencji i nikt jej nie widzi Tucze ja widziała i nikt jej nie wierzy .nuda.kiedy elif wróci do ojca i czy wlogule się odnajdzie ???

    13.09.2018 11:54
  • Ja Ola Trela (gość)

    To jest słabe.

    18.07.2018 07:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×