"Elif" odcinek 285. Elif i Nurten uciekają z rezydencji. Arzu rusza ich tropem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nurten przyprowadziła Elif do rezydencji Kenana i jego rodziny. To, kogo tam spotkają, może przesądzić o całym życiu dziewczynki! Sprawdźcie, co wydarzy się w 285. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 285., w poniedziałek, 23.07.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Melis Cemre Çınar) otwiera drzwi, za którymi stoją Nurten i Elif (Isabella Damla Güvenilir). Kobieta jest w szoku, mało brakuje, żeby zemdlała. Postanawia udawać matkę dziewczynki i zbyć Nurten niewielką sumą. Podczas gdy one się targują, Kenan (Volkan Çolpan) i reszta rodziny dojeżdżają do rezydencji...

Arzu zwyciężyła? Nurten pozbywa się Elif! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Spanikowana Arzu ukrywa Elif i Nurten w piwnicy. Zamierza później raz na zawsze pozbyć się dziewczynki! Nurten jednak przeczuwa, że coś jest nie tak, i ucieka, zabierając ze sobą Elif. Wkrótce Arzu rusza ich tropem!

Oprócz tego w 285. odcinku serialu "Elif" Gonca ma wreszcie okazję do ucieczki. Mimo to dziewczyna decyduje się pozostać przy chorym mężu.

Arzu z "Elif" czy Hazal z "Czarnej perły"? Oto najpiekniejsze tureckie aktorki! Zobacz więcej

Tymczasem Zeynep (Gülçin Tunçok) płacze, wspominając szczęśliwe chwile z Selimem (Emre Kıvılcım). On również rozmyśla o ukochanej oraz o swojej ostatniej rozmowie z Arzu, która oskarżyła Zeynep o zdradę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zosia (gość)

    Super film tylko zadlugi

    19.12.2018 20:23
  • Dzimi (gość)

    Jest caly czas wina a gdzie jest kara dla Arzu.Reszta jest glupia tylko ona madra .To jest denerwujace.

    23.07.2018 14:11
  • Lidia jeze (gość)

    Jezeli ktos mi pisze ze jemu sie podoba ten kicz,to bez obrazy ,ale jeest to ppoziom teatrzyku w domu kultury a sztuke grają mieszkancy tej wsi ,temat bogaty pan,sluzaca,chlopi panszczyzniani,wredna zona,biedna nie wychowanaodpowiednio dziewczynka,nudzacy sie mieszkancy rezydencji,przedstawienie godne dla nie znajacych sie na prawdziwej sztuce ludzi,ktorzy,nie maja kontaktu z prawdziwymi aktorami i dobrymi inscenizacjami,z zajmujac tematyka

    22.07.2018 11:50
  • Lidia jeze (gość)

    Jezeli ktos mi pisze ze jemu sie podoba ten kicz,to bez obrazy ,ale jeest to poziom teatrzyku w domu kultury a sztuke grają mieszkancy tej wsi ,temat bogaty pan,sluzaca,chlopi panszczyzniani,wredna zona,biedna nie wychowanaodpowiednio dziewczynka,nudzacy sie mieszkancy rezydencji,przedstawienie godne dla nie znajacych sie na prawdziwej sztuce ludzi,ktorzy,nie maja kontaktu z prawdziwymi aktorami i dobrymi inscenizacjami,z zajmujac tematyka

    22.07.2018 11:49
  • Anonim (gość)

    Elif jest bardzo fajnym serialem

    22.07.2018 10:16
  • ...x (gość)

    T o j e s t k i cz !!!!! Ale dziw nad dziwy, ten kicz ma bardzo dużą oglądalność - horrendum!!!!! Jeśli ktoś nie widział, to radzę się przerzucić na dwójkę od 25.07 , godz.13:05 (godzina beznadziejna, ale zamiast Elif warto! - kto ma czas) i oglądać serial powtórkowy "Cena miłości". Ale jest to film,jak ktoś napisał na forum , dla myślących. Nie ma w nim niedorzeczności- wszystko z tego, co w nim jest może się zdarzyć - jest w nim obraz prawdziwej współczesnej Turcji, gra aktorów na najwyższym poziomie, bo od gry tych w Elif zęby bolą!!!

    21.07.2018 22:33
  • jan (gość)

    reżyser robi z widza idiotę .Bohaterowie występujący w filmie wykazują postępują jak bezmózgowcy.

    21.07.2018 18:06
  • Sabina (gość)

    Bardzo mi się podoba film Elif

    21.07.2018 17:07
  • Super Film bardzo mi sie podoba Elif (gość)

    Elif

    20.07.2018 20:56