"Elif" odcinek 286. Arzu odnajduje Elif i Nurten! Wrzuci dziewczynkę do studni?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu postanowiła ukryć Elif i Nurten w piwnicy, ale Nurtem udało się uciec razem z dziewczynką. Arzu nie daje jednak za wygraną. Postanowiła pójść ich tropem. Sprawdź, co wydarzy się w 286. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 286. we wtorek, 24.07.2018 o godz. 13:45 w TVP1! - sprawdź program tv

Nurten przyprowadziła Elif (Isabella Damla Güvenilir) do rezydencji Emiroğlu. Sytuację postanowiła wykorzystać Arzu (Melis Cemre Çınar). Postanowiła udawać matkę dziewczynki i zbyć Nurten niewielką sumą. Aby Kenan (Volkan Çolpan) nie zobaczył Elif, Arzu ukryła Nurten i Elif w piwnicy. Udało im się jednak uciec.

Elif i Nurten uciekają z rezydencji. Arzu rusza ich tropem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 286. odcinku serialu "Elif" Arzu rusza śladem Nurten i Elif. W końcu udaje jej się je dopaść. Ogłusza Nurten i zaciąga Elif do studni, żeby ją tam wrzucić. Nurten odzyskuje przytomność, w ostatniej chwili uderza Arzu i ucieka razem z Elif.

Aliye (Aysun Güven) jest zbulwersowana faktem, że Kiraz odeszła bez słowa wyjaśnienia. W pogoni za Elif, Arzu zapomina odebrać Tugce (Zeynep Öğren) z przyjęcia urodzinowego. Przemarzniętą od czekania na zimnie Tugce odbiera Kenan. Dziewczynka zaczyna gorączkować. Aliye przyłapuje Arzu, jak ta zakrada się do domu.

Arzu z "Elif" czy Nur z "Tylko z tobą"? Oto najpiekniejsze tureckie aktorki! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×