"Elif" odcinek 287. Kenan wyrzuca Arzu z domu! Gonca robi to samo! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Czy Arzu wreszcie się doigrała? W 287. odcinku "Elif" cierpliwość Kenana dosięgnie zenitu. Mężczyzna wyrzuci Arzu z domu! Na dodatek, Gonca nie pozwoli byłej szefowej zamieszkać w domu ojca Arzu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 287. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 287. w środę, 25.07.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Nurten uciekła z Elif (Isabella Damla Güvenilir) przed Arzu (Melis Cemre Çınar), wróciła do Seher, z którą planuje co zrobić dalej z dziewczynką. Tymczasem, Kenan (Volkan Çolpan) musiał odebrać Tugce (Zeynep Öğren) z przyjęcia urodzinowego, o którym zapomniała Arzu.

Arzu odnajduje Elif i Nurten! Wrzuci dziewczynkę do studni?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 287. odcinku serialu "Elif" stan Tugce nie poprawia się. Dziewczynka zaczęła gorączkować i nie czuje się dobrze. Kenan jest wściekły na Arzu i wyrzuca ją z domu. Arzu idzie do domu Necdeta (Gürhan Gülbahar). Tam jednak również nie znajduje schronienia. Gonca (Dilara Yüzer) każe jej opuścić dom. Necdet wreszcie może wyjść ze szpitala.

Nurten namawia Seher, aby zatrudniła się w rezydencji jako służąca, sama tymczasem zabiera Elif do domu Melahat. Chce, żeby dziewczynka pomagała jej w pracy.

Arzu z "Elif" czy Hazal z "Czarnej perły"? Oto najpiekniejsze tureckie aktorki! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×