"Elif" odcinek 288. Zeynep odwiedza Selima w więzieniu. Mąż nie chce jej widzieć! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 288. odcinku "Elif" Kenan będzie musiał wycofać się z decyzji o wyrzuceniu Arzu z domu. Wie, że chora Tugce potrzebuje matki. Tymczasem, Zeynep idzie odwiedzić Selima w więzieniu. Ten jednak nie chce jej widzieć. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 288. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 288. w czwartek, 26.07.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Kenan (Volkan Çolpan) wyrzucił Arzu (Melis Cemre Çınar) z domu po tym, jak zapomniała odebrać Tugce (Zeynep Öğren) z przyjęcia urodzinowego. Dziewczynka zachorowała i teraz nie jest w dobrym stanie. Tymczasem, Elif (Isabella Damla Güvenilir) przebywa w domu Melahat, gdzie ma pomagać jej przy pracy.

Kenan wyrzuca Arzu z domu! Gonca robi to samo! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 288. odcinku serialu "Elif" Melahat jest zadowolona z obecności Elif. Daje Nurten pieniądze na ciepłe ubrania dla dziewczynki. Veysel (Hasan Ballıktaş) postanawia pomóc Feride (Beril Ada Yeşil) i Muratowi (Batuhan Soncul) w prowadzeniu restauracji. Ze względu na pogarszający się stan Tugce, Kenan jest zmuszony zgodzić się na powrót Arzu. Seher dostaje pracę w rezydencji.

Zeynep (Gülçin Tunçok) odwiedza Selima (Emre Kıvılcım) w więzieniu. Ten jednak odmawia przyjścia na widzenie. Wciąż jest przekonany, że żona zdradziła go z Erkutem (Umut Ölçer). Zeynep jest zrozpaczona. Nie wie, dlaczego Selim nie chciał z nią rozmawiać.

Arzu z "Elif" czy Hazal z "Czarnej perły"? Oto najpiekniejsze tureckie aktorki! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Oliwia Jędrys (gość)

    Kenan wyrzuca arzu z domu

    26.07.2018 11:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×