"Elif" odcinek 290. Zeynep spotyka się z Selimem. Mąż chce się z nią rozstać! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim, który przebywa w więzieniu za postrzelenie Necdeta odmówił widzenia z Zeynep. Kobieta bardzo cierpi z tego powodu. Pomóc jej postanowił Kenan. Zeynep w końcu spotka się z mężem. Co od niego usłyszy? Sprawdź, co wydarzy się w 290. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 290. w poniedziałek, 30.07.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Selim (Emre Kıvılcım) jest przekonany, że Zeynep (Gülçin Tunçok) zdradziła go z Erkutem (Umut Ölçer). To dlatego nie chce jej widzieć. Po tym, jak odmówił spotkania w więzieniu, Zeynep jest załamana. Z pomocą przyszedł jej Kenan (Volkan Çolpan), który postanowił razem z nią udać się do Selima.

Seher zaczyna pracę w rezydencji Emiroğlu. Kenan chce pomóc Zeynep [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 290. odcinku serialu "Elif" Zeynep zamierza powiedzieć Selimowi o dziecku, jednak podczas widzenia Selim pokazuje jej chustę i sugeruje, że zostawiła ją u Erkuta. Oskarża Zeynep o zdradę i oświadcza, że to koniec ich związku. - Jak tylko wyjdę z więzienia rozpocznę procedury związane z rozwodem! - wykrzykuje Selim. Kobieta jest załamana. Kenan i Aliye (Aysun Güven) bez skutku usiłują się dowiedzieć, co zaszło między Zeynep a Selimem.

Gonca (Dilara Yüzer) mówi Necdetowi (Gürhan Gülbahar), że Arzu (Cemre Melis Çınar) zmusiła ją do podpisania papierów rozwodowych. Necdet jest wściekły na Arzu. Necdet proponuje Erkutowi, żeby złożył fałszywe zeznania w sprawie Selima. Murat (Batuhan Soncul) próbuje pogodzić się z Feride (Beril Ada Yeşil).

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×