"Elif" odcinek 291. Zeynep trafia do szpitala! Poroni? Kenan rozmawia z Selimem [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zeynep jest w ciąży, ale nie może cieszyć się tym stanem, bo jej mąż Selim, przebywa w więzieniu za postrzelenie Necdeta, a na dodatek jest przekonany, że żona zdradziła go z Erkutem! Czy małżonkowie w końcu się pogodzą? Sprawdź, co wydarzy się w 291. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 291. we wtorek, 31.07.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Gülçin Tunçok) odwiedziła Selima (Emre Kıvılcım) w więzieniu, ale ten nie chciał z nią rozmawiać. Dopiero dzięki Kenanowi (Volkan Çolpan) małżonkom udało się spotkać. Okazało się, że Selim jest przekonany, że Zeynep zdradziłą go z Erkutem (Umut Ölçer)! Dziewczyna jest załamana. Nie wie, co ma dalej robić.

Zeynep spotyka się z Selimem. Mąż chce się z nią rozstać! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 291. odcinku serialu "Elif" Muratowi (Batuhan Soncul) udaje się pogodzić z Feride (Beril Ada Yeşil). Necdet (Gürhan Gülbahar) kłóci się z Arzu (Cemre Melis Çınar) o Goncę (Dilara Yüzer) i wyrzuca ją z domu na jej oczach. Arzu nie może znieść takiego upokorzenia.

Zeynep bardzo źle się czuje i mdleje. Aliye (Aysun Güven) zabiera ją do szpitala, gdzie dowiaduje się, że jej synowa jest w ciąży. Zeynep wyjawia Aliye, o co pokłócili się z Selimem. Tymczasem Selim zwierza się ze wszystkiego Kenanowi. Kenan odbiera z policji raport, potwierdzający, że do wypadku Meliha (İlker Gürsoy) doszło na skutek zamachu.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • f (gość)

    ax

    01.08.2018 15:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×