"Elif" odcinek 292. Selim skazany na 20 lat więzienia! Necdet triumfuje [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim przyznał się na policji, ze to on strzelał do Necdeta, dlatego do czasu rozprawy sądowej przebywa w areszcie. W 292. odcinku przychodzi czas na to, aby sąd wydał wyrok. Co postanowi? Sprawdź, co wydarzy się w 292. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 292. w środę, 1.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Necdet (Gürhan Gülbahar) nakłaniał Erkuta (Umut Ölçer), żeby złożył fałszywe zeznania w sprawie Selima (Emre Kıvılcım). Mąż Zeynep (Gülçin Tunçok) przebywa w areszcie oczekując na rozprawę sądową. W międzyczasie opowiedział Kenanowi (Volkan Çolpan) o tym, że podejrzewa Zeynep o zdradę.

Zeynep trafia do szpitala! Poroni? Kenan rozmawia z Selimem [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 292. odcinku serialu "Elif" Feride (Beril Ada Yeşil) i Murat (Batuhan Soncul) na prośbę Melahat kupują ubrania dla dziewczynki, którą przyprowadza do niej Nurten. Poruszona sytuacją Melek (Selin Sezgin), oddaje jej też rzeczy, które zrobiła dla córki. Nikt nie ma pojęcia, że tą dziewczynką jest Elif (Isabella Damla Güvenilir).

Podczas rozprawy Selima Erkut składa fałszywe zeznania. Selim dostaje wyrok dwudziestu lat więzienia. Necdet triumfuje, a rodzina jest zrozpaczona. Kenan poprzysięga zemstę. Arzu (Cemre Melis Çınar) dowiaduje się od Seher, że Zeynep jest w ciąży.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lidia (gość)

    Myslalam ze ta Hazal jest bardziej przebojowa i mądrzejsza ,zaczyna robic sie kryminal,zabojstwa,porwania,klamstwa,krycie zabojczyni,zastraszania,robienie z kurdupla z wytrzeszczem strasznego niebezpiecznego tyrana,ludzie,gdzie u was jakas bojowosc,przebieglosc,tak was latwo stlamsic,jak mozna wyrzucic droga pamiatke ,nie znalazla innego wyjscia???Z decydowanie Meandry bija ten serial

    01.08.2018 15:26
  • 🙈🙉🙊 (gość)

    Ten film to się robi jedno wielkie nudne flaki z olejem

    31.07.2018 23:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×