"Elif" odcinek 294. Selim dostaje nowe zdjęcia Zeynep i Erkuta! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Załamana wyrokiem sądu Zeynep postanowiła porozmawiać z Erkutem. To jednak znowu dało pole do popisu Necdetowi, który wciąż próbuje obrzydzić życie członkom rodziny Sprawdź, co wydarzy się w 294. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 294. w piątek, 3.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Erkut (Umut Ölçer), za namową Necdeta (Gürhan Gülbahar), złożył fałszywe zeznania w sądzie, Selim (Emre Kıvılcım) został skazany na 20 lat więzienia na postrzelenie NEcdeta. Zeynep (Gülçin Tunçok) postanowiła poprosić Erkuta, żeby wycofał to, co powiedział. W tym czasie człowiek Necdeta robił im zdjęcia.

Erkut szantażuje Zeynep. Żąda, żeby rozwiodła się z Selimem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 294. odcinku serialu "Elif" Nurten oskarża Seher o kradzież pieniędzy. Tymczasem Muhsin próbuje odnaleźć właściciela kosztowności. Aliye (Aysun Güven) pociesza Zeynep, która żałuje, że prosiła Erkuta o pomoc. Dziewczyna nie jest świadoma, że Necdet kazał sfotografować ich podczas rozmowy.

Kenanowi (Volkan Çolpan) udaje się nakłonić Selima do rozmowy z Zeynep. Kenan mówi jej o tym, a ona nie może ukryć, jak bardzo się z tego cieszy. Wcześniej jednak do więzienia udaje się Necdet i pokazuje Selimowi zdjęcia Zeynep i Erkuta. - Przyszedłem, żeby pokazać ci, że twoja żona już o tobie nie pamięta. Ty jesteś tutaj, a ona układa sobie życie z Erkutem... - mówi Necdet. Selim krzyczy, że mu nie wierzy, w końcu jednak wpatruje się w zdjęcia, na których Zeynep trzyma się z Erkutem za ręce i całkiem się załamuje.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×