"Elif" odcinek 295. Zeynep mówi Selimowi o ciąży. Mąż nie wierzy, że to jego dziecko! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Necdet znowu miesza w życiu członków rodziny Emiroğlu,. Robi wszystko, aby Selim uwierzył w niewierność żony. W 295. odcinku "Elif" Zeynep spotka się z Selimem i powie mu o tym, że spodziewa się dziecka. Co ona na to? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 295. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 295. w poniedziałek, 6.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Selim (Emre Kıvılcım) został skazany na 20 lat więzienia po tym, jak Erkut (Umut Ölçer), za namową Necdeta (Gürhan Gülbahar), złożył fałszywe zeznania w sądzie. Necdet przyszedł też do Selima, aby pokazać mu zdjęcia ze schadzki jego żony (Gülçin Tunçok) i Erkuta. Nie wie, że Zeynep spotkała się z byłym narzeczonym, aby nakłonić go do wycofania zeznań.

Erkut szantażuje Zeynep. Żąda, żeby rozwiodła się z Selimem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 295. odcinku serialu "Elif" Tulay (Derya Şen) dowiaduje się o sprzedaży myjni i domu Melek (Selin Sezgin). Zeynep przychodzi do więzienia na widzenie z Selimem. Mówi mężowi, że spodziewa się dziecka, lecz ten, przekonany o zdradzie żony, oznajmia, że nie chce jej więcej widzieć.

Seher podsłuchuje rozmowę telefoniczną Arzu i Nurten. Dowiaduje się, że Arzu (Cemre Melis Çınar) zleciła zabicie jej siostry i Elif (Isabella Damla Güvenilir). Muhsin i Elif docierają do rezydencji. Seher w panice przyznaje się przed szwagrem do kradzieży pieniędzy. Muhsin za namową Elif postanawia oddać je bezdomnym dzieciom.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×