"Elif" odcinek 296. Zeynep chce poddać się aborcji! Usunie ciążę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po rozmowie z Selimem, Zeynep jest załamana. Mąż jest przekonany, że go zdradziła i będzie miała dziecko z innym. W 296. odcinku "Elif" Zeynep postanowi poddać się aborcji! Czy usunie ciąże? Sprawdź, co wydarzy się w 296. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 296. we wtorek, 7.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Selim (Emre Kıvılcım) przebywa w więzieniu. Długo nie chciał widzieć się z Zeynep (Gülçin Tunçok) myśląc, że zdradziła go z Erkutem (Umut Ölçer). Kiedy w końcu Kenan (Volkan Çolpan) przekonał go, aby porozmawiał z żoną, Necdet (Gürhan Gülbahar) pokazał mu zdjęcia Zeynep i Erkuta.

Zeynep mówi Selimowi o ciąży. Mąż nie wierzy, że to jego dziecko! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 296. odcinku serialu "Elif" Muhsin oddaje Veyselowi (Hasan Ballıktaş) pieniądze Nurten, żeby wydawał posiłki bezdomnym dzieciom. Veysel bierze pieniądze, ale kiedy Hamit przychodzi do lokalu z kolegami, ten ich wygania. Nurten jest wściekła, postanawia szantażować Arzu (Cemre Melis Çınar), że odda Elif (Isabella Damla Güvenilir) Kenanowi i o wszystkim mu opowie, żeby w ten sposób wyciągnąć od niej więcej pieniędzy.

Aliye (Aysun Güven) i Kenan bardzo niepokoją się o Selima i Zeynep. Aliye wyjawia Kenanowi, że Zeynep jest w ciąży. Zdesperowana Zeynep podejmuje decyzję o przerwaniu ciąży, jednak w ostatniej chwili zmienia zdanie i postanawia, że za wszelką cenę wyciągnie Selima z więzienia.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nie mocher (gość)

    TylkoTVP robi nam wodę z mózgu odcinki powinny być godzinne tak jak w innych krajach i jeszcze w każdym odcinku wycinane kadry Kurski myśli że głupie emerytki nie wiedzą co to Internet

    09.08.2018 12:36
  • Miły (gość)

    Za rzadow PO i PSL kradli oszukiwali i MORDOWALI jak w Tureckim serialu.

    07.08.2018 13:22
  • Real (gość)

    Tragiczny przeważnie koniec, a w trakcie oszustwa, machloje i zemsty tureckich seriali, to rym cym cechy charakteru i polityka naszych dobrozmianowców. Pewnie dlatego TVP edukuje ich zwolenników jak kraść jątrzyć i kłamać.

    07.08.2018 10:44
  • Jan (gość)

    Dobrze, wyświetlane jest streszczenie pdcinka, przynajmniej tej durnoty nie trzeba ogladać

    07.08.2018 10:12
  • Jan (gość)

    Dobrze, wyświetlane jest streszczenie pdcinka, przynajmniej tej durnoty nie trzeba ogladać

    07.08.2018 10:10
  • Proszę... (gość)

    NIE! Nie porównujcie bardzo dobrego, sensownego , pruszającego Grzechu Fatmagul z czymś co jest żenującą parodią sztuki filmowej, czyli z Elif. Scenarzystów trzeba by zakuć w dyby i zostawić na słońcu.

    06.08.2018 23:07
  • :) (gość)

    "Wspaniałe by było gdyby reżyserzy nagrywali poprawne życie budujące poprawnym życiem ,gdzie to owocuje w pewnym sensie społeczeństwa ,gdzie rodzin nie buduje, poprawnością."- z całym szacunkiem do piszącego GOŚCIA , ale jak Boga kocham - nic nie rozumiem! Czy to metaforyczne odwzorowanie sensu Elif?!

    06.08.2018 22:46
  • :)) (gość)

    Ten film jest taki głupi a moja teściowa mówi że to jest na faktach normalnie masakra.

    06.08.2018 22:19
  • Gosc (gość)

    Wspaniałe by było gdyby reżyserzy nagrywali poprawne życie budujące poprawnym życiem ,gdzie to owocuje w pewnym sensie społeczeństwa ,gdzie rodzin nie buduje, poprawnością.

    06.08.2018 21:06
  • Gość (gość)

    Najlepszy turecki serial po Grzechu Fatmagil nie mogę się doczekać co będzie dalej

    06.08.2018 20:26
  • Anna (gość)

    😕 Tragedia !!!!

    06.08.2018 19:41
  • Maria (gość)

    Serial Elif mnie osłabia co za fenomen napisał ten scenariusz

    06.08.2018 19:23
  • Lena (gość)

    To film dla mocherow

    06.08.2018 19:18
  • oblatywacz (gość)

    film do dupy. nie wiedzą o tym, że można skopiować płytę CD i DVD.

    06.08.2018 19:11
  • Ania (gość)

    Bardzo fajny i ciekawy film:)

    06.08.2018 18:37
  • :) (gość)

    Nie tylko Elif jest durna, ale cała ekipa producencka, a zwłaszcza scenarzyści, którzy napisali taką durnotę! Głupia Zeynep, czyzby nie wiedziała o badaniach DNA, aby udowodnić prawdę Selimowi?!

    06.08.2018 17:19
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Jaka ta Elif durna, nie umie mówić? Dziwny film. Stale kłamią i chodzą spać w ubraniach.

    06.08.2018 16:06