"Elif" odcinek 297. Gonca chce mieć dziecko z Necdetem! Serdar porywa Tugce! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zeynep chciała usunąć ciążę, ale w ostatniej chwili zmieniła zdanie. W 297. odcinku "Elif" uda się do Goncy, prosić, aby wpłynęła na Necdeta w sprawie Selima. Ta jednak nie będzie chciała jej pomóc. Uświadomi sobie za to, że też chce być w ciąży. Sprawdź, co wydarzy się w 297. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 297. w środę, 8.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Przez Necdeta (Gürhan Gülbahar) Selim (Emre Kıvılcım) został skazany na 20 lat pozbawienia wolności. Na domiar złego, jest przekonany, że Zeynep (Gülçin Tunçok) zdradziła go z Erkutem (Umut Ölçer) i to jego dziecka się spodziewa. Mimo chwil załamania Zeynep nie poddaje się i robi wszystko, aby mąż wyszedł z więzienia.

Zeynep chce poddać się aborcji! Usunie ciążę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 297. odcinku serialu "Elif" Melek (Selin Sezgin) koniecznie chce zobaczyć dziewczynkę przychodzącą do Melahat. Serdar (Hakan Bozyiğit) grozi Arzu (Cemre Melis Çınar). Zeynep zwraca się o pomoc do Goncy (Dilara Yüzer), jednak ona trzyma stronę męża, a dodatkowo jest zazdrosna o to, że Zeynep jest w ciąży.

Tulay (Derya Şen) ma żal do Veysela (Hasan Ballıktaş), zarzuca mu, że wykorzystał stan Melek, żeby zagarnąć jej majątek. Gonca mówi Necdetowi, że chciałaby mieć dziecko, mężczyzna jest zaskoczony. Zeynep szuka pomocy u Veysela. Veysel domyśla się, któremu ze swoich ludzi Necdet mógł zlecić uszkodzenie auta Meliha (İlker Gürsoy), uprowadza go i zmusza do wyznania prawdy. Serdar zabiera Tugce (Zeynep Öğren) spod rezydencji.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×