"Elif" odcinek 298. Zeynep postanawia rozwieść się z Selimem! Kenan też podejrzewa ją o zdradę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim, przekonany o tym, że Zeynep go zdradziła, zażądał od żony rozwodu. Zeynep jest załamana. W 298. odcinku "Elif" zdecyduje się jednak przystać na żądanie Selima. Dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w 298. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 298. w czwartek, 9.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Selim (Emre Kıvılcım) odsiaduje w więzieniu wyrok 20 lat pozbawienia wolności. Zeynep (Gülçin Tunçok) robi wszystko, aby został oczyszczony z zarzutów. Spotkała się nawet z Erkutem (Umut Ölçer) i błagała go, aby wycofał swoje zeznania. Ten zapowiedział, że zrobi to, jeśli Zeynep rozwiedzie się z Selimem.

Gonca chce mieć dziecko z Necdetem! Serdar porywa Tugce! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 298. odcinku serialu "Elif" Veysel (Hasan Ballıktaş) zamierza zabrać Osmana na posterunek, jednak po drodze mężczyznę zabijają ludzie Necdeta (Gürhan Gülbahar). Veysel jest przerażony, zakazuje Zeynep mówienia komukolwiek o tym, co się wydarzyło. Serdar (Hakan Bozyiğit) zamierza wyjechać z Tugce (Zeynep Öğren) za granicę. Nurten postanawia ukryć pieniądze od Arzu (Cemre Melis Çınar) w domu Melahat.

Nie mogąc znaleźć innego sposobu na uratowanie męża, Zeynep postanawia zgodzić się na warunek Erkuta i rozwieść się z Selimem, żeby Erkut przyznał się do fałszywych zeznań. Kenan (Volkan Çolpan) słyszy, jak umawiają się na spotkanie. Zaczyna zastanawiać się, czy podejrzenia Selima nie są słuszne.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×