"Elif" odcinek 300. Kenan demaskuje Arzu. Tugce ucieka Serdarowi! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kenan już niejednokrotnie przekonał się o tym, że nie chce być z Arzu. Kobieta wiele razy nadużyła jego zaufanie. W 300. odcinku "Elif" Kenan ostatecznie postanowi zerwać swoje kontakty z żoną. Sprawdź, co wydarzy się w 300 odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 300. w poniedziałek, 13.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) spotkała na ulicy Elif (Isabella Damla Güvenilir), ale Nurten udało się uciec z dziewczynką, która nie pamięta swojej mamy. Tymczasem, Kenan (Volkan Çolpan) podsłuchał jak Zeynep (Gülçin Tunçok) umawiała się z Erkutem (Umut Ölçer) i zaczął podejrzewać, że faktycznie zdradza Selima (Emre Kıvılcım).

Melek spotyka Elif! Dziewczynka nie poznaje mamy! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 300. odcinku serialu "Elif" Kenan przypomina sobie, kiedy i gdzie widział Erkuta. Orientuje się, że Arzu (Cemre Melis Çınar), Necdet (Gürhan Gülbahar) i Erkut znają się i wiele ich łączy. Wściekły odwozi Arzu do domu jej ojca i zabrania kiedykolwiek wracać do rezydencji. Necdet ma jednak dosyć ciągłych kłótni Goncy i Arzu (Dilara Yüzer). Grozi córce, że jeśli nie przestanie i ten dom może stracić.

Tugce (Zeynep Öğren) udaje się uciec Serdarowi (Hakan Bozyiğit). Ludziom Necdeta udaje się złapać Veysela, ten jednak im ucieka.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×