"Elif" odcinek 301. Elif przypomni sobie, że Melek jest jej mamą? Veysel ratuje Tugce! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Melek spotkała Elif na ulicy, ale zdołała dogonić jej i Nurten. Dziewczynka wciąż nie pamięta, że Melek jest jej mamą. W 301. odcinku Elif coraz częściej będzie myślała o kobiecie, którą zobaczyła kilka dni temu. Sprawdź, co wydarzy się w 301. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 301. we wtorek, 14.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Nurten robi wszystko, aby nie wyszło na jaw, że to u niej przebywa Elif (Isabella Damla Güvenilir). Melek (Selin Sezgin) spotkała je na ulicy, ale dziewczynka pamięta swojej mamy. Tymczasem, Tugce (Zeynep Öğren) udało się uciec Serdarowi (Hakan Bozyiğit).

Kenan demaskuje Arzu. Tugce ucieka Serdarowi! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 301. odcinku serialu "Elif" Elif coraz więcej myśli o Melek. Choć twarz kobiety wydaje się jej bardzo znajoma, nadal nie może sobie przypomnieć, że Melek to jej mama. Mimo zakazu Nurten, Elif opowiada Muhsinowi o całym zdarzeniu.

Tugce próbuje wrócić do domu. Spędza noc w parku. Nazajutrz atakuje ją kilku chłopców. Kiedy udaje jej się wyswobodzić, omal nie wpada pod samochód. Ratuje ją Veysel (Hasan Ballıktaş). Historia dziewczynki bardzo go intryguje. Dostrzega w tym dla siebie dużą szansę. Kenan (Volkan Çolpan) jest zrozpaczony zaginięciem drugiej córki.

Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już prawie 10 lat! Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×