"Elif" odcinek 303. Tugce w ciężkim stanie trafia do szpitala. O wszystkm dowiaduje się Kenan [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Tugce uciekła Serdarowi i przez przypadek trafiła w ręce Veysela. W 303. odcinku "Elif" w domu Necdeta wszyscy będą w szoku po tym, jak doszło do wystrzału. Tugce upadła. Sprawdź, co wydarzy się w 303. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 303. w piątek, 17.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Veysel (Hasan Ballıktaş) spotkał Tugce (Zeynep Öğren) i jej historia wydała mu się być kluczem do tego, aby uwolnił się od Necdeta (Gürhan Gülbahar). Postanowił oddać dziewczynkę, w zamian za to, że da mu spokój i nie będzie żądał spłaty długów. Niestety doszło do tragedii.

Veysel oddaje Tugce Necdetowi. Dziewczynka zostaje postrzelona! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 303. odcinku serialu "Elif" Arzu (Cemre Melis Çınar) i Necdet (Gürhan Gülbahar) zawożą Tugce do szpitala, jej stan jest bardzo ciężki. Murat (Batuhan Soncul) i Veysel uciekają. Wszystko wskazuje na to, że to Murat niechcący strzelił do dziewczynki. Tülay (Derya Şen) niepokoi się brakiem wiadomości od Veysela, razem z Melek (Selin Sezgin) udają się do restauracji. W tym samym czasie przychodzi tam Hamit i inni bezdomni chłopcy. Melek karmi chłopców.

Gonca (Dilara Yüzer) informuje Kenana (Volkan Çolpan), że Tugce jest w szpitalu. Kenan i Aliye (Aysun Güven) jadą do szpitala.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×