"Elif" odcinek 304. Nected postanawia się zemścić! Tugce potrzebuje krwi. Nie przeżyje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Veysel postanowił oddać Tugce Nectedowi, aby załatwić swoje interesy. Podczas szarpaniny doszło do postrzelenia Tugce. W 304. odcinku "Elif" Tugce jest już po operacji. Czy będzie żyła? Sprawdź, co wydarzy się w 304. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 304. w poniedziałek, 20.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Tugce (Zeynep Öğren) została ranna. Murat (Batuhan Soncul) postrzelił ją przez przypadek, a teraz dziewczynka jest w bardzo ciężkim stanie. Murat i Veysel (Hasan Ballıktaş) uciekli, a co zrobi Necdet (Gürhan Gülbahar)?

Tugce w ciężkim stanie trafia do szpitala. O wszystkm dowiaduje się Kenan [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 304. odcinku serialu "Elif" Hamit opowiada Muhsinowi i Elif (Isabella Damla Güvenilir) o kobiecie, która ich nakarmiła. Muhsin i Elif postanawiają iść do restauracji i podziękować jej. Przed lokalem spotykają jednak Nurten, która zawraca ich z drogi. Operacja Tugce trwa, a niepokój jej bliskich sięga zenitu. Stan dziewczynki jest krytyczny. Do szpitala przyjeżdża Zeynep (Gülçin Tunçok), gdzie natyka się na Erkuta (Umut Ölçer). Pojawia się tam także Serdar (Hakan Bozyiğit).

Po dramatycznych chwilach, operacja dobiega końca i lekarze przekazują wiadomość, że życie Tugce nie jest już zagrożone. Necdet zataja przed policją prawdę o wypadku Tugce. Chce sam wyrównać rachunki. Zeynep jest w szoku na wieść, że to Murat postrzelił Tugce. Żąda wyjaśnień, w domu zastaje jednak tylko Tulay (Derya Şen). Veysela i Murata poszukują też ludzie Necdeta - siłą wchodzą do domu Tulay. Jeden z mężczyzn zadaje Zeynep cios w głowę, dziewczyna traci przytomność. Tugce musi mieć transfuzję. Kenan chce oddać krew dla córki.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×