"Elif" odcinek 307. Tugce budzi się po operacji. To nie Murat ją postrzelił? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Tugce wciąż przebywa w szpitalu. Dziewczynka przeszła już dwie operacje. W 307. odcinku "Elif" wreszcie odzyska przytomność! Co będzie, gdy dowie się, że Kenan nie jest jej biologicznym ojcem? Sprawdź, co wydarzy się w 307. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 307. w czwartek, 23.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Tugce (Zeynep Öğren) trafiła do szpitala po przypadkowym postrzeleniu w czasie szarpaniny w domu Necdeta (Gürhan Gülbahar). Kiedy Kenan (Volkan Çolpan) chciał oddać dla niej krew dowiedział się, że nie jest jej biologicznym ojcem!

Kolejna operacja Tugce. Kenan mówi Arzu, że zna prawdę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 307. odcinku serialu "Elif" Arzu (Cemre Melis Çınar) próbuje przekonać Kenana, że jego oskarżenia są bezpodstawne. Tugce wybudza się po operacji. Stan dziewczynki jest bardzo dobry. W restauracji Melek (Selin Sezgin) zjawia się człowiek Necdeta. Wypytuje Feride (Beril Ada Yeşil) o Murata (Batuhan Soncul).

Erkutowi (Umut Ölçer) udaje się udowodnić, że to nie Murat postrzelił Tugce, tylko Hilmi - jeden z ludzi Necdeta. Aliye (Aysun Güven) nadal bardzo oschle traktuje Zeynep (Gülçin Tunçok). Dziewczyna postanawia porozmawiać z teściową.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×