"Elif" odcinek 309. Aliye atakuje Zeynep! Żona Selima wyprowadza się z rezydencji! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Ekrut powiedział Aliye, że Zeynep rozwiedzie się z Selimem i wyjdzie za niego za mąż. W 309. odcinku "Elif" matka Selima będzie żądała od Zeynep wyjaśnień. Co powiedzie dziewczyna? Sprawdź, co wydarzy się w 309. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 309. w poniedziałek, 27.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Aliye (Aysun Güven) była w szoku, gdy Erkut (Umut Ölçer) powiedział jej, że Zeynep (Gülçin Tunçok) zamierza rozwieść się z Selimem (Emre Kıvılcım), aby później poślubić jego. Szok był jeszcze więcej, gdy listonosz przyniósł do rezydencji wezwanie na sprawę rozwodową.

Tugce budzi się po operacji. To nie Murat ją postrzelił? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 309. odcinku serialu "Elif" Necdet (Gürhan Gülbahar) grozi lekarzowi i każe mu przekazać Kenanowi (Volkan Çolpan), że wyniki badania krwi, które wykazały, że ten nie jest ojcem Tugce (Zeynep Öğren), były błędne. Gonca (Dilara Yüzer) przekonuje jednak Necdeta, że nie powinien ratować Arzu (Cemre Melis Çınar) z opałów.

Melek (Selin Sezgin) wymyka się z lokalu i idzie do Melahat, gdzie spotyka Nurten. Melek wpada w histerię, oskarża kobietę, że porwała jej córkę i żąda, aby natychmiast ją oddała. Aliye robi Zeynep awanturę z powodu rozwodu, przy okazji dowiaduje się o tym Kenan. Przyparta do muru dziewczyna opuszcza rezydencję bez słowa wyjaśnienia. Rodzina Selima jest przekonana, że Zeynep rzeczywiście zdradziła męża i jest w ciąży z Erkutem.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×