"Elif" odcinek 310. Selim dostaje pozew rozwodowy. To koniec? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zeynep jest załamana. Zdecydowała się na rozwód z Selimem, aby Erkut zmienił swoje zeznania. W 310. odcinku "Elif" Selim otrzyma pozew rozwodowy. Sprawdź, co wydarzy się w 310. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 310. we wtorek, 28.08.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Aliye (Aysun Güven) zaatakowała Zeynep (Gülçin Tunçok), gdy najpierw Erkut (Umut Ölçer) powiedział jej, że po rozwodzie z Selimem (Emre Kıvılcım) Zeynep wyjdzie za niego za maż, a potem przyszedł pozew rozwodowy.

Aliye atakuje Zeynep! Żona Selima wyprowadza się z rezydencji! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 310. odcinku serialu "Elif" Erkut snuje marzenia o wspólnej przyszłości z Zeynep. Dziewczyna bezskutecznie próbuje sprowadzić go na ziemię. Aliye i Kenan (Volkan Çolpan) przekazują Selimowi pozew rozwodowy. Mężczyzna utwierdza się w swoich podejrzeniach. Zeynep zwierza się Tülay (Derya Şen), dlaczego musiała wnieść pozew o rozwód.

Muhsin i Elif (Isabella Damla Güvenilir) rozpoczynają sprzedaż kanapek. Seher podsłuchuje rozmowę Kenana z detektywem, którego wynajął, żeby odszukał Elif. Informuje o tym Nurten. Nurten próbuje wyciągnąć pieniądze od Arzu, jednocześnie szykując się na Kenana. Kenan przedstawia Arzu (Cemre Melis Çınar) wyniki testu DNA, potwierdzającego, że nie jest on ojcem Tugce (Zeynep Öğren).

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×