"Elif" odcinek 315. Elif w szpitalu! Serdar powie Kenanowi prawdę o Tugce? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Elif nie mogła wyjść z pokoju, który w zawrotnym tempie wypełniał się dymem z pieca. W 315. odcinku "Elif" Muhsin wyciąga ją, ale dziewczynka jest w złym stanie. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 315. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 315. we wtorek, 4.09.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Zamknięta w pokoju Elif (Isabella Damla Güvenilir) nawdychała się dymu z pieca i straciła przytomność. Wszystko po tym, jak dziewczynka wróciła do Nurten i Musina. Co teraz z nią będzie?

Zeynep poznaje płeć dziecka. Elif wraca do Nurten! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 315. odcinku serialu "Elif" Erkut (Umut Ölçer) wmawia Zeynep (Zeynep Öğren), że zmienił zeznania i dzięki temu Necdet (Gürhan Gülbahar) trafił do więzienia. Muhsin w ostatniej chwili ratuje Elif z zaczadzonego pokoju. Dziewczynka w ciężkim stanie trafia do szpitala. Arzu (Cemre Melis Çınar) podburza Necdeta przeciwko Goncy (Dilara Yüzer), której coraz bardziej podoba się rola wielkiej pani. Mężczyzna jednak nie chce dać jej wiary.

Serdar (Hakan Bozyiğit) postanawia powiedzieć Kenanowi (Volkan Çolpan), że jest ojcem Tugce (Zeynep Öğren). Nurten boi się, że teraz sprawa Elif się wyda. Razem z Seher postanawiają zostawić Kenanowi liścik z informacją, gdzie jest Elif.

Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już prawie 10 lat! Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×