"Elif" odcinek 317. Arzu chce zabić i zakopać Elif w lesie! Selim wychodzi z więzienia! [STRECZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu wykradła Elif ze szpitala! W 317. odcinku "Elif" będzie chciała zakopać dziewczynkę w lesie! Czy ktoś ją powstrzyma? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 317. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 317. w czwartek, 6.09.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) znalazła liścik dla Kenana (Volkan Çolpan), w którym Nurten i Seher zdradziły, gdzie znajduje się Elif (Isabella Damla Güvenilir). Postanowiła to wykorzystać i zabrać dziewczynkę ze szpitala!

Serdar pobity przez Kenana! Arzu wykrada Elif ze szpitala! [STRECZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 317. odcinku serialu "Elif" Arzu postanawia zabić Elif i zakopać ją w lesie. Seher i Nurten jadą do posiadłości Necdeta (Gürhan Gülbahar). Na drodze spotykają Goncę (Dilara Yüzer), dzięki której udaje im się dotrzeć do Arzu i w ostatniej chwili odebrać jej dziewczynkę. Pobita przez Nurten Arzu zostaje w lesie.

Dzięki nagraniom przekazanym policji przez Veysela (Hasan Ballıktaş), Selim (Emre Kıvılcım) odzyskuje wolność.

Dilara Yüzer, czyli piękna Gonca Tunç. Jak zmieniła się gwiazda tureckiej telenoweli? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krysia (gość)

    Jak mi się film nie podoba to nie oglądam nikt nikogo przecież nie zmusza

    06.09.2018 22:57
  • Ola (gość)

    Japierdole jak wam coś nie pasi to spierdalać ten serial jest najlepszy i wgl

    06.09.2018 16:50
  • Kuba (gość)

    Ten film to jest posmiewiskio jest tak glupi jak wszyscy turcy

    06.09.2018 13:45
  • Kuba (gość)

    Ten film to jest posmiewiskio jest tak glupi jak wszyscy turcy

    06.09.2018 13:45
  • widz elif (gość)

    ten serial jest sztucznie nakrecony widac nie dorobione sceny . I ten serial jest zadługi . A jest ich 755 odcinków połowe aktorów tam zginie a i tak w ostatnim sie wszystko wyjawi

    06.09.2018 13:39
  • Wiśka (gość)

    Jakoś wciągnęła się w ten serial, ale już nie mogę go oglądać. Wiecznie tu płaczą, dużo jest tajemnic, mają przed sobą sekrety niewyjaśnione sprawy.

    05.09.2018 21:48
  • Bogna (gość)

    Klaus jesteś głupi czy coś innego nie chcesz to nie oglądaj

    05.09.2018 20:39
  • Sprycha (gość)

    Kto was zmusza do ogladania, nie podoba się to znajdź sobie coś lepszego. Mnie się nie podobają horrory wojenne,ale jak ktoś lubi niech sobie ogląda.

    05.09.2018 19:24
  • Gosc (gość)

    Nik nie jest zmuszony oglądać więc po co te komentarze bez sensu

    05.09.2018 18:06
  • ania (gość)

    reżysnajfajniejsza tylko tucze er to psychol jak można nakrecic taki serial nie mogę patrzeć na te sieroty tylko placza i placza

    05.09.2018 17:23
  • Ullcia (gość)

    Mój mózg jest na urlopie jak oglądam ten serial.

    05.09.2018 15:52
  • Klus (gość)

    Dajcie już spokój ludzie z tym durnym seriale masz się niedobrze robi Nie dość że taki badziewny granie aktorów to jeszcze ta mała no koszmar koszmar No i co jeszcze jej zrobią od kopią i znowu odżyje i tak w kółko będzie w to samo to samo już skończy 30 lat