"Elif" odcinek 318. Sprawa rozwodowa Zeynep i Selima. To koniec ich małżeństwa? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Znowu w ostatniej chwili udało się uratować Elif przed Arzu, która po raz kolejny chciała ją zabić. W 318. odcinku "Elif" Nurten i Seher postanawiają ukryć dziewczynkę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 318. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 318. w piątek, 7.09.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) wykradła Elif (Isabella Damla Güvenilir) ze szpitala i postanowiła zabić ją w lesie. W ostatnim momencie zainterweniowały Nurten i Seher. Pobita Arzu została w lesie, a kobiety zabrały dziewczynkę.

Arzu chce zabić i zakopać Elif w lesie! Selim wychodzi z więzienia! [STRECZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 318. odcinku serialu "Elif" Erkut (Umut Ölçer) pomaga Arzu wrócić do domu. Kobieta ukrywa prawdę przed Goncą (Dilara Yüzer) i przed Erkutem, mówiąc, że skręciła kostkę w czasie spaceru. Nurten i Seher postanawiają ukryć Elif w oficynie.

Selim (Emre Kıvılcım) wraca do domu. Jest przygnębiony myślą o rozprawie rozwodowej, która ma się odbyć nazajutrz. Erkut ukrywa przed Zeynep (Gülçin Tunçok) fakt, że Selim wyszedł na wolność dzięki nagraniom Veysela (Hasan Ballıktaş) i zmusza dziewczynę do rozwodu. Zeynep i Selim spotykają się w sądzie. Veysel i Tulay (Derya Şen) za wszelką cenę próbują nie dopuścić do rozwodu.

Dilara Yüzer, czyli piękna Gonca Tunç. Jak zmieniła się gwiazda tureckiej telenoweli? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×