"Elif" odcinek 326. Nurten wyrzuca Elif na ulicę! Zeynep i Selim słuchają serca dziecka [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Elif tak bardzo boi się Nurten, że wybiegła z domu o mało nie wpadając pod samochód. W 326. odcinku "Elif" dziewczynka przeżyje kolejną traumę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 326. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 326. w środę, 19.09.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Nurten wciąż zastrasza Elif (Isabella Damla Güvenilir) i bardzo źle ją traktuje. Tymczasem, Selim (Emre Kıvılcım) wciąż próbuje pojednać się z Zeynep (Gülçin Tunçok), która podczas jednej z rozmów zemdlała. Mężczyzna od razu pojechał z nią do szpitala.

Elif wybiega wprost pod koła samochodu! Zeynep mdleje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 326. odcinku serialu "Elif" podczas pobytu w szpitalu Selim i Zeynep wspólnie słuchają serca dziecka. Selim podejmuje kolejne, bezskuteczne próby zjednania sobie Zeynep. Arzu (Cemre Melis Çınar) robi wszystko, żeby Necdet (Gürhan Gülbahar) stracił zaufanie do Goncy (Dilara Yüzer).

Veysel (Hasan Ballıktaş) podstępem przepisuje na siebie lokal Melek (Selin Sezgin). Nurten wścieka się na Elif i zamyka ją w pustym pokoju. Dziewczynka pozostaje tam też na czas odwiedzin sąsiadek. Kiedy okazuje się, że Elif, nie mogąc iść do toalety, zmoczyła się, kobieta wyrzuca ją na ulicę.

Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już prawie 10 lat! Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • P (gość)

    K

    20.09.2018 10:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×