"Elif" odcinek 329. Elif chce otruć Nurten? Necdet dowiaduje się, że Elif żyje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Elif cały czas przebywa u Nurten, która bardzo źle ją traktuje. W 329. odcinku "Elif" dojdzie do nieszczęśliwego wypadku. Czy to sprawka Elif? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 329. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 329. w poniedziałek, 24.09.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) trafiła do Nurten po wypadku, w wyniku którego zginał Melih (İlker Gürsoy). Dziewczynka straciła pamięć. Nurten traktuje ją jednak gorzej niż służącą. Elif parokrotnie próbowała już uciec, wciąż jednak powraca do Nurten.

Selim jest wściekły na Aliye! Elif wraca do Nurten [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 329. odcinku serialu "Elif" Selim (Emre Kıvılcım) domaga się od Aliye (Aysun Güven), by przeprosiła Zeynep (Gülçin Tunçok). Kenan (Volkan Çolpan) opowiada się po stronie brata. Aliye jest zdruzgotana postawą synów.

Nurten każe Elif zrobić pranie. Dziewczynka, szukając detergentów, przez nieuwagę wylewa kwas solny. Gdy Nurten wchodzi do łazienki, upada i mdleje. Elif udziela jej pomocy. Mimo to kobieta jest przekonana, że Elif próbowała ją otruć.

Gonca (Dilara Yüzer) wyznaje Necdetowi, że Elif żyje. Mężczyzna zgadza się na wypłacenie pieniędzy.

Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już prawie 10 lat! Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Głupi g (gość)

    Już mi się przestał podobać,cały czas tylko zło zwycięża,a Elif mało rozgarnięta już by wszystko wyjaśnili o zakończyli ten gnieciuch.

    24.09.2018 12:34
  • tatiana (gość)

    bardzo fajny film ogladam go

    23.09.2018 15:55
  • Gość (gość)

    Film ma początku jeszcze może trzymał w napięciu,ale teraz to jest dramat,najgorszy film turecki,a Elif nierozgarnięta dziewczyna podobnie jak jej matka ,za 5 tysięcy odcinków Kenan ożeni się z nią .szkoda czasu i pieniędzy na takie filmy.

    23.09.2018 10:10
  • Zocha (gość)

    Co za debil sprowadza ten turecki szajs do Polski.Za to powinien być kryminał!

    23.09.2018 08:50
  • Zniesmaczona (gość)

    Zapluta elif....sierota ciele nie ogarniete jak jej matka..nic tylko ..uff jaa! Ogladalam ale przestałam zero akcji ciagle tylko zle i zle .a zapluta będzie u tej bladzi do 1000 odcinka😕

    23.09.2018 02:29
  • Zosiaigi (gość)

    Cały czas dramaty problemy itd.juz tak nie chce się oglądać tego serialu naprawdę

    22.09.2018 19:59
  • Angelika52020 (gość)

    Ja uważam że ten serial to historia dramatyczna ale jak powiedziało to już kilka osób wcześniej ciągnie się i ciągnie i ro i się powoli denerwujący , przez pewien czas oglądałam go z zapałem ale potem poprzez powtarzające się treści w premierowym odcinku z poprzedniego zrobił się monotonny i nudny. PRZEPRASZAM ZA TAKĄ OPINIE ALE TAK TO WYGLĄDA Z MOJEJ PERSPEKTYWY.😀

    22.09.2018 18:32
  • Aniazgkim rachjjak (gość)

    Super film

    22.09.2018 09:07
  • Piotrek piotrkowski 999 (gość)

    Dzisiaj będzie w telewizji zobaczę go

    22.09.2018 09:05
  • Super (gość)

    Najlepszy film

    22.09.2018 07:47
  • Halina (gość)

    Aktorzy w tym scenariuszu nie mają ikry, to są flaki z olejem i i czas żeby się skończył.

    22.09.2018 00:43
  • Halina (gość)

    Aktorzy w tym scenariuszu nie mają ikry, to są flaki z olejem i i czas żeby się skończył.

    22.09.2018 00:43
  • Halina (gość)

    Ten film jest bardzo nudny rozwlekły i szkoda na niego pieniędzy było. Kto takie coś zakupił, powinien zapłacić ze swojej fundusze a nie z naszych

    22.09.2018 00:38
  • Asia (gość)

    Serial super trzyma caly czas w napieciu a to jest sztuka. Ich aktorzy caly czas zarabiaja pieniadze maja z czego zyc a my sledzimy akcje z zapartym tchem. Piekni aktorzy super kamera charakterystyczne postaci i oglad obyczajow tureckich. Przez seriale tureckie piznajemy Turcje na codzien i ich problemy i dramaty. Inne od naszych bo tam dzialaja gangsterzy i platni zabojcy ale zycie w Turcji jest uwazam bardzo trudne i pelne ludzkich walk i dramatow. Ogladam kazdy serial turecki. Nagrywam i potem ogladam. Mam wygodna nagrywarka UPC w dwoch pokojach oplata tylko 69 zl

    21.09.2018 23:05
  • Ja (gość)

    Film pojeba.... Ale oglądam.

    21.09.2018 22:29
  • Bożena (gość)

    Przestałam oglądać ten film bo jest denerwujący i, strasznie się ciągnie

    21.09.2018 22:14
  • Renia (gość)

    On się stał już nudny, szkoda czasu na ten FIM.

    21.09.2018 20:57
  • ciotka ciotki Haliny co pupę wypina (gość)

    skąd w mieszkaniu wziął się kwas solny? czyżby ktoś narzygał?

    21.09.2018 19:31
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    ten film pobił już rekord głupoty. w każdym odcinku są powtórki z przeszłości a akcja ciągnie się jak flaki z olejem. wszyscy kłamią, śpią w ubraniach i ciągle "fuchają" wzdychają. czy ta durna Elif nie może iść na policję, tylko jest poniewierana i przechodzi z rąk do rąk?

    21.09.2018 19:27