"Elif" odcinek 334. Melek i Kenan dowiadują sie, że Elif żyje! Dziewczynka znowu znika! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Elif postanowiła pójść na posterunek policji, aby poprosić o pomoc. W 334. odcinku "Elif" wszyscy dowiedzą się, że dziewczynka żyje! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 334. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 334. w poniedziałek, 1.10.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) uciekła od Nurten i poszła na policję prosząc o pomoc. W tym czasie Kenan (Volkan Çolpan) pojechał z Aliye (Aysun Güven) do szpitala i zostawił telefon w domu. Policja nie miała więc jak się z nim skontaktować.

Elif przychodzi na policję. Erkut wsypuje Zeynep środek poronny! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 334. odcinku serialu "Elif" Tugce (Zeynep Öğren) wymyka się z domu i jedzie do posiadłości Necdeta (Gürhan Gülbahar). Mówi Arzu (Cemre Melis Çınar) o rozmowie Seher, którą podsłuchała, że Elif się odnalazła. Wieść o Elif dociera do Kenana, Melek (Selin Sezgin) i ich najbliższych, wszyscy spieszą na posterunek policji. O miejscu pobytu Elif dowiaduje się od Nurten również Gonca (Dilara Yüzer), która z pomocą Serdara (Hakan Bozyiğit) chce zabrać Elif z posterunku.

Serdarowi udaje się uprowadzić Elif przed dotarciem Kenana i Melek na posterunek. Choć wszyscy cieszą się, że Elif żyje, teraz są zrozpaczeni jej ponownym zniknięciem. Serdar oświadcza Goncy, że nie odda jej Elif.

Zeynep Öğren, czyli serialowa Tuğçe jest gwiazdą internetu! Ile ma lat? Jak teraz wygląda? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Boc (gość)

    Jak można tak maltretować dziecko.onp będzie to przeżywało przez całe życie.

    29.09.2018 19:28
  • L.F. (gość)

    Ciekawe czy w Turcji istnieje rzecznik praw dziecka trauma zostanie małej aktorce do końca życia .Oglądający też puszczajcie godzinne odcinki prędzej się skończy męka dziecka i nasz

    29.09.2018 17:56
  • Gość (gość)

    Elif ładnie gra A nie Tugcze szkoda mi Elif ze ma zawsze jakieś porwania próby samobójcze itd. Jeśli ktoś ma coś do Elif to zostawcie ją ona jest moja zajmijcie się swoją Tugcze skoro według was ładnie gra !!!!😡😡😡😡😠😠😠😠😠

    29.09.2018 12:20
  • Balbinka (gość)

    Dziewczynka grajaca serialowa Elif nigdy nie otrzasnie sie z traumy jaka przezywa w tym serialu. Tego szturchania popychania porwan oraz kilku prob zabojstwa nie wytrzymal by dorosly czlowiek a co dopiero 7 letnie dziecko.Ale jak widac w tym serialu Elif nie zna normalnego zycia i mysli ze tak musi w zyciu byc. Ale tak prywatnie Isabel to sliczna dziewczynka swietnie gra swoja role. Tucze ma charakterek matki babci i dziadka. Ta ostatnia trojka to jak rodzenstwo ktore posiada identyczne geny. Keman i Selim bardzo lubia bic swoich nieprzyjacol. Tylko Melek Zejnep Feride i Tulaj to osoby posiadajace dobre serce.🐸🐸🐸

    29.09.2018 11:35
  • Teresa (gość)

    Film piękny tylko ludzie nie którzy odchyleni od normy.Elif sie ma dobrze spotka sie ze swoimi bliskimi.Melek wezmie slub z Kenanem a dalej tylko gorzej.

    29.09.2018 11:33
  • Ja 😕 (gość)

    Ten filmu już jest wkurzający i nudny... 😕🙈🙊

    29.09.2018 11:16
  • pyza (gość)

    Super jest ten serial żeby elif udało się odzyskać rodzinę elif jest dzielna ze tyle przechodzi

    29.09.2018 11:12
  • magda (gość)

    lubie tureckie filmy 1001 noc super Wielka milosc. super ale Elif przesada

    29.09.2018 10:41
  • Goofy (gość)

    A ze zmianą aktorów też już przesadzili ipek wyjechała do Stanów i selin z zeynep też mają wyjechać tam w tym serialu chyba już nikt nie chce grać

    29.09.2018 10:23
  • Angelika (gość)

    Oby ten film trwal wiecznie 🙂 bardzo mnie wciagnal obejrzalam każdy odcinek

    29.09.2018 10:13
  • Gość oglądający ten serial. (gość)

    Poprostu ta dziewczynka przeżywa wszystko całe życie będzie miała przed oczami jak to wszystko grała w tym serialu,

    29.09.2018 07:53
  • Ola (gość)

    W Turcji ten serial jeszcze trwa i jest piąty sezon 9 odcinek w Turcji czyli okolo 758jakos tak..więc nie tak prędko się skonczy

    29.09.2018 06:39
  • Adamus! (gość)

    To jest film o najbardziej zmaltretowanym dziecku w całej Turcji ! Tyle porwan ,wypadków i prób zabójstwa nie miał sam James Bond w całej swej karierze !

    29.09.2018 05:44
  • Ola (gość)

    Ja niestety też poprzez moją mamę dałam się wciągnąć. Kiedy ostatni odcinek? Ktoś wie? Ale ciekawi co dalej... Bajka ☺

    29.09.2018 04:32
  • Jola (gość)

    Żałuję że zaczęłam oglądać ten film na początku był świetny ,ale teraz jest flaki w oleju. Można by dać Portugalski film" Złote serce "na pewno by był ciekawszy

    29.09.2018 00:00
  • Koko (gość)

    Film dla ciężko kumajacych

    28.09.2018 22:40
  • Turek (gość)

    Ta elif to taka mameja już tucze lepiej gra

    28.09.2018 22:00
  • Iza (gość)

    Jejku.... ta Elif to jest ciapata....a reszta 🙄brak słów... Nurtem to psychczna babka. Po co ja to oglądam... Polecam Wieczna miłość cudny film

    28.09.2018 21:52
  • Alicja (gość)

    Anie mogę przestać myśleć o Elif tak Ona jest dzielna a resztę to nie wiem co z nimi bym zrobiła

    28.09.2018 21:48
  • Matylda (gość)

    Porąbane dalam sie wciagnąc i ja .Wątki są tak rozciągane na siłę że ż....się chce.Juz dobrze a za chwilę znowu żle .Każdy odcinek oddala zamiast przybliżać do rozstrzygniecia!!! W każdym tragedie !Ktoś umiera i za chwilę zmarchwywstaje .Cały ten film to porazka.

    28.09.2018 21:44
NowszeStarsze