"Elif" odcinek 336. Elif trafi do Kenana? Nurten i Muhsin zamordowani przez Arzu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 336. odcinek tureckiego serialu pt. "Elif". Elif znowu ma kłopoty! Czy dziewczynka zostanie skrzywdzona? Co się stanie z pozostałymi bohaterami? Sprawdźcie, co wydarzy się w 336. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 336. w środę, 3.10.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W 336. odcinku serialu "Elif" ludzie Necdeta odbierają Serdarowi (Hakan Bozyiğit) Elif (Isabella Damla Güvenilir) i odwożą dziewczynkę Goncy (Dilara Yüzer), która ma zamiar oddać ją Kenanowi (Volkan Çolpan) zaraz po tym, jak pokaże ją Necdetowi (Gürhan Gülbahar).

Nurten i Muhsin giną w wypadku spowodowanym przez Arzu (Cemre Melis Çınar). Kobieta jest przerażona. Boi się, że ponownie trafi do więzienia. Za to na wolność wychodzi Necdet. Wyrokiem sądu będzie odpowiadał z wolnej stopy.

Gwiazdy serialu śpiewają hit Luisa Fonsiego "Despacito"! Jak wyszło? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po ataku psychotycznym Melek (Selin Sezgin), lekarz sugeruje Selimowi i Zeynep, aby umieścili ją w ośrodku leczenia chorób psychiatrycznych. Czy Melek zostanie umieszczona w szpitalu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ola (gość)

    to przeciąganie serialu w niezkończonosć świadczy że biznes najwazniejszy szkoda tylko dziecka

    05.10.2018 19:45
  • 🙄 (gość)

    Zgadzam się ze wszytkimmi serial żenada TVP powinno usunąć ten serial z telewizji

    04.10.2018 22:26
  • gosc (gość)

    Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami!nie dosyc ze akcja ciagke sie toczy gdzie znecaja sie nad dzieckiem to jeszcze dirosli sa debikami!!nie umieja powiedziec tego co potrzeba tylko motaja kkamia i film calkowicie bez sensu zlo zwycieza!!i jeszcze jest bezkarne !moze w Turcji tak jaest ake tegi nie da sie ogladac!przyspieszcie akcje i dajcie cos normalnego !to nie jest dka ludzi w miare inteligentnych do ktorych mysle ze nakeze porazka!skonczcie z takimi bzdetami !!albo sa w szpitatu z byle g....i tam gdzie dzueje sie zke!co chca przekazac?gkupszego cilmu nie widzualam!ake daja bo jest tani!porazka!!!

    04.10.2018 18:41
  • jola (gość)

    Strasznie długi tasiemiec. Akcje za bardzo się dłużą, opera mydlana. Żałuję, że dałam się wciągnąć w ten serial. Zróbcie coś, żeby skrócić serial. Jak można doprowadzić do tak długiego serialu i błagam nie sprowadzajcie tureckich takich tasiemców. Rozpoczeliście już ROZDARTE SERCA i przerwaliście projekcję.

    04.10.2018 17:36
  • Irena (gość)

    Może by TVP kupiło jakis film z miłym zakończeniem i trochę krótszy.No bo kto może pozwolić sobie na ogladanie serialu np.dwa lat.Mamy sporo polskich tasiemców..Nie robcie nam tego...pzdr

    04.10.2018 09:09
  • Irena (gość)

    Zwykla turecka intryga..myślę że treść tego serialu jest wzięta z rządzenia klanów, które gdzieś tam jeszcze mają swoje udziały w społeczności tureckiej...policja nieudolna...zabijanie i porywanie dla wlasnych korzyści i z zemsty.Najgorzej ze główną bohaterką jest mała dziewczynka przebywajaca z dala od matki ktora nie radzi sobie...dziecko nie chodzi do szkoły, jest poniewierane przez podlych ludzi pozbawionych uczuć i wrazliwosci...Tylko w Turcji moza nagrać taki film z życia wziety scenariusz...tylko dlaczego taki dlugi nie mający końca.

    04.10.2018 09:02
  • Babcia (gość)

    Kto to zmontowal taki film żenada która matka by pozwoliła na takie znęcanie się nad dzieckiem chociaż i w Turcji wszyscy aktorzy biorą udział w tym serialu to chyba nie czytali scenariusza

    04.10.2018 08:47
  • Julka (gość)

    Melek to idiotka od początku pozwala aby jej dziecko było wszędzie tylko nie z matką, Arzu robi tyle złych rzeczy i jest bezkarna ten film to rzenada

    04.10.2018 08:39
  • Gość (gość)

    Czemu ma służyć taki film,w którym widzimy krzywdę dziecka przez dorosłych? Ciągle te same akcje gdzie porwana Elif,nie może dotrzeć do rodziny,a bezduszni ludzie się nad nią znęcają.Przeciagane akcje i serial do bani,bo jak długo można patrzeć na maltretowanie dziecka?

    04.10.2018 07:29
  • Lela (gość)

    Potwierdzam wszystkie opinie beznadziejna gra aktorów

    04.10.2018 07:20
  • Lotka. (gość)

    Nudnyyy jak flaki nic się nie dzieje.Zabronić go puszczać .

    04.10.2018 06:56
  • diana (gość)

    Beznadziejny film.

    04.10.2018 05:14
  • Zibi (gość)

    Typowa głupawka.

    03.10.2018 22:52
  • Gość (gość)

    Film jest nudny bardzo szkoda mi tej Elif taka śliczna dziewczynka a tyle wycierpiała a gdzie tam koniec odcinków masakra jest ich 1000

    03.10.2018 22:14
  • Anna (gość)

    Zgadzam się całkowicie z poprzednimi wypowiedziami. Jak można tyle brutalności ,fałszu, intryg i zawiści pokazać w jednym serialu. Serialu z udziałem dzieci. Pomijając już beznadziejną grę aktorów.

    03.10.2018 22:07
  • G) upszych filmow nie bylo jak Elif (gość)

    Glupszych filmów jak Elif to nie było żenada

    03.10.2018 21:50
  • Tekla (gość)

    Święta prawda tskie banały brak słów

    03.10.2018 19:50
  • Bozena (gość)

    Obrzydliwy film z udziałem dzieci a tureccy bohaterowie przedstawieni są jak jacyś debile. Niedorozwinięci i niewykształceni, rozmawiający ze sobą półsłówkami jakby mieli ograniczony zasób słów. W ogóle film brutalny i niepasujący do niczego dobrego.

    03.10.2018 19:35
  • Gość (gość)

    Głupszego serialu na oczy nie widziałam. Dziecko..Elif bez przerwy jest porywana, dręczona I przechodzi tyle złego , że nawet dorosły człowiek by tego nie udźwignął...I nikogo to nie obchodzi. Wykorzystują dziewczynkę dla swoich korzyści. Masakra