"Elif" odcinek 337. Arzu trafia do więzienia! Elif wciąż jest przetrzymywana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 337. odcinek serialu "Elif". Arzu w końcu poniesienie karę za swoje winy? Elif zostanie uwolniona? Co się stanie z pozostałymi bohaterami? Sprawdźcie, co wydarzy się w 337. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 337. w czwartek, 4.10.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W 337. odcinku serialu "Elif" Arzu (Cemre Melis Çınar) zostaje aresztowana za spowodowanie śmierci Nurten i Muhsina. Czy w końcu poniesie odpowiednią karę za swoje winy? Trafi na długie lata do więzienia?

Melek (Selin Sezgin) trafia do szpitala psychiatrycznego. Mija miesiąc. Necdet (Gürhan Gülbahar) cały czas przetrzymuje Elif (Isabella Damla Güvenilir) w starym magazynie. Aliye wraca do domu po pobycie w szpitalu. Nadal ma niedowład lewej strony ciała.

Elif trafi do Kenana? Nurten i Muhsin zamordowani przez Arzu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na wieść o tym, że Arzu może wyjść z więzienia, Gonca (Dilara Yüzer) postanawia uwolnić Elif. Zeynep i Selim odbierają Melek ze szpitala. Feride zabiera ją do restauracji, tam jednak okazuje się, że Veysel sprzedał lokal. Nowy właściciel niezwłocznie każe im go opuścić.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Ja też oglądam ciekawe kiedy elif do nich wróci do Melek i Kena w którym to odcinku to będzie w polskich odcinkach??

    05.10.2018 15:47
  • Upa (gość)

    Fabuła filmu ok. Ale jest tak kiepsko nagrany i ma tyle niedoróbek że czasami nie można go oglądać. W tym filmie Turcja to kraj zacofany, skorumpowany. Każdy robi co chce i uchodzi mu to płazem. A pogotowie ratunkowe i policja? Chyba ta6m nie istnieje. 🙄

    05.10.2018 09:57
  • Ewsj (gość)

    Film jest wspaniały i ciekawy warto go ogladac elif jest wspaniałą bohaterką ale azu to wiedzma no ale to film

    05.10.2018 09:46
  • Gość (gość)

    Brak szczerości doprowadziło do tragedii dziewczynki. Pokazana mentalność tego narodu jest denerwująca i trudna do zrozumienia. Pokazana jest lekkomyslnosc i lenistwo mężczyzn oraz uległość i głupota kobiet. Bardzo razie mnie znęcanie się nad dziećmi

    05.10.2018 09:43
  • Elżbieta Ferenc (gość)

    Powtórki są... Rano przed 6 tą

    05.10.2018 03:38
  • Ela - gość (gość)

    Uwielbiam ten film, kocham małą bohaterkę ELIF, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.

    04.10.2018 23:26
  • Ela - gość (gość)

    Elif

    04.10.2018 23:18
  • Zofia (gość)

    Bardzo dobry film Ale szkoda że nie ma powtórzeń na następny dzień

    04.10.2018 22:27
  • Gość (gość)

    Mi tez się serial podoba

    04.10.2018 21:42
  • Gość (gość)

    Mi tez się serial podoba

    04.10.2018 21:42
  • Ewela (gość)

    Dla mnie za długo trochę ciagną się niektóre wydarzenia przez kilkanaście odcinków. A poza tym film jest fajny.

    04.10.2018 21:01
  • Ewela (gość)

    Anna jest ich około 600 odcinkow.

    04.10.2018 20:59
  • Jula (gość)

    Bodajże ponad 500 odcinków

    04.10.2018 20:58
  • Barbara (gość)

    Odcinki się przeciągają i są za krótkie,ale lubię oglądać ten serial

    04.10.2018 20:56
  • Anna (gość)

    Ciekawe ile będzie odcinków ?

    04.10.2018 20:43
  • Beata (gość)

    Mi się podoba tylko krótko trwa