"Elif" odcinek 338. Arzu jednak wychodzi z więzienia! Gonca przyłapana na ucieczce z Elif! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 338. odcinek serialu "Elif". Arzu nie poniesie żadnej kary za swoje winy! Kobieta dość szybko wyjdzie z więzienia... Żeby tego było mało, to Gonca zostanie przyłapana podczas ucieczki z Elif! Sprawdźcie, co wydarzy się w 338. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 338. w piątek, 5.10.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W 338. odcinku serialu "Elif" członkowie rodziny nie mogą wybaczyć Veyselowi, że sprzedał lokal Melek (Selin Sezgin) bez jej wiedzy. Tülay odchodzi od niego i przeprowadza się do Feride.

Aliye wraca do domu, jednak jej stan nie jest dobry. Dzięki pomocy Necdeta (Gürhan Gülbahar), Arzu (Cemre Melis Çınar) wychodzi z więzienia. Kobieta znowu jest bezkarna i niemal od razu zaczyna knuć nową intrygę.

Arzu trafia do więzienia! Elif wciąż jest przetrzymywana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Necdet przyłapuje Goncę (Dilara Yüzer), kiedy ta próbuje uciec z Elif (Isabella Damla Güvenilir). Zamyka Goncę w magazynie, a Elif przekazuje Cemalowi, bratu jednej ze służących. Od teraz dziewczynka ma mieszkać u niego. Melek jest w szoku na wieść, że Elif straciła pamięć.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×