"Elif" odcinek 348. Asuman zauroczona Kenanem. Melek nie znajdzie pracy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Asuman miała uwieść Selima, ale gdy zobaczyła Kenana, straciła dla niego głowę. W 348. odcinku "Elif" będzie chciała, aby Kenan zwrócił na nią uwagę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 348. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 348. w piątek, 19.10.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Opiekunka Tugce (Zeynep Öğren), Asuman dostała zadanie od Necdeta (Gürhan Gülbahar) - ma uwieść Selima (Emre Kıvılcım). Ten jednak w ogóle nie jest nią zainteresowany. Kiedy jednak w drzwiach rezydencji staje Kenan (Volkan Çolpan), Asuman traci głowę.

Asuman uwodzi Selima. Ekrut zostaje aresztowany! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 348. odcinku serialu "Elif" policja robi nalot na kawiarnię Sedata i zamyka lokal. Cemal zaprasza graczy do siebie. Od teraz mają grać u niego w domu. Necdet naciska Asuman, żeby dziewczyna jak najszybciej uwiodła Selima. Ona jednak zainteresowana jest Kenanem i robi wszystko, żeby mężczyzna zaczął się nią interesować.

Melek (Selin Sezgin) bezskutecznie szuka pracy. Kiedy dzwoni do niej jeden z dawnych klientów i składa zamówienie na gołąbki, Melek, Feride (Beril Ada Yeşil) i Murat (Batuhan Soncul) odzyskują nadzieję. Wierzą, że kiedyś znowu otworzą restaurację. Kenan dowiaduje się, że Melek ma problemy finansowe. Postanawia jej pomóc.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nikola (gość)

    Treść

    24.02.2019 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×