"Elif" odcinek 351. Arzu zazdrosna o Kenana! Żąda wyrzucenia Asuman z pracy! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu próbowała dolać Goncy środek na poronienie, a teraz zauważa, że Asuman zaleca się do Kenana. W 351. odcinku "Elif" Arzu zażąda zwolnienia Asu! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 351. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 351. w środę, 24.10.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Gülçin Tunçok) po ataku bolesnych skurczy dowiedziała się, że jej ciąża jest zagrożona. Wróciła do domu, ale musi leżeć. Asuman, której Necdet (Gürhan Gülbahar) kazał uwieść Selima, nie ukrywa swojego zauroczenia Kenanem (Volkan Çolpan).

Ciąża Zeynep zagroża! Arzu próbuje zabić dziecko Goncy! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 351. odcinku serialu "Elif" Veysel (Hasan Ballıktaş) dowiaduje się o stanie Zeynep i przychodzi do rezydencji Emiroglu. Zeynep, Selim (Emre Kıvılcım) i Kenan dowiadują się, że Veysel sprzedał dom i restaurację Melek (Selin Sezgin). Po przeszukaniu przez policję domu Cemala, Necdet chce zerwać z nim umowę i zabrać od niego Elif (Isabella Damla Güvenilir). Postanawia jednak dać mu jeszcze jedną szansę.

Arzu (Cemre Melis Çınar) dostaje szału na widok Kenana i Asu. Próbuje nastawić Tugce (Zeynep Öğren) przeciwko niej, urządza też awanturę, żądając wyrzucenia Asuman z pracy.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×