"Elif" odcinek 354. Melek spotyka Elif?! Życie Zeynep i jej dziecka jest zagrożone! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Elif postanowiła uciec od Cemala i zostawiła Inci. W 354. odcinku "Elif" postanowi jednak wrócić. Czy spotka na swojej drodze Melek? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 354. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 354. w poniedziałek, 29.10.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) po tym, jak rozpoznała Veysela (Hasan Ballıktaş) u Cemala, postanowiła uciec. Czy uda jej się wrócić do domu? Co będzie z Zeynep (Gülçin Tunçok) i jej dzieckiem?

Elif po raz kolejny idzie na policję! Zeynep jedzie do szpitala [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 354. odcinku serialu "Elif" Elif udaje się uciec z domu Cemala. Dziewczynka jednak ma wyrzuty sumienia, że zostawiła Inci i postanawia wrócić. Melek (Selin Sezgin) wydaje się, że zobaczyła Elif. Idzie za dziewczynką, okazuje się jednak, że to nie jej córka.

Zeynep i Selim (Emre Kıvılcım) jadą do szpitala, gdzie dowiadują się, że rozwój dziecka nie przebiega prawidłowo. Życie Zeynep również jest zagrożone. Arzu (Cemre Melis Çınar) dowiaduje się od Necdeta (Gürhan Gülbahar), że to on umieścił Asuman w rezydencji Emirgolu. Jest jednak przekonana, że dziewczynie chodzi o względy Kenana (Volkan Çolpan), a nie - jak zapewnia ją ojciec - Selima.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×