"Elif" odcinek 357. Ślub Asuman i Sedata. Gonca ucieka z Serdarem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Asuman wróciła do domu po telefon i została uwięziona przez Cemala. W 357. odcinku "Elif" odbędzie się jej ślub z Sedatem. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 357. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 357. w piątek, 2.11.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemal postanowił zamknąć Asuman w domu i doprowadzić do jej jak najszybszego ślubu z Sedatem. Kiedy dziewczyna wraca po telefon, którego zapomniała, ojciec zamyka ją w pokoju!

Cemal chce zorganizować ślub Asuman i Sedata. Serdar pomoże Goncy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 357. odcinku serialu "Elif" Asuman jest zrozpaczona na wieść o błyskawicznym ślubie. Tymczasem Sedat nie posiada się z radości. Gonca (Dilara Yüzer) godzi się z Necdetem (Gürhan Gülbahar), żeby uśpić jego czujność przed ucieczką. Tülay (Derya Şen) odrzuca propozycję pracy, żeby zaopiekować się Zeynep (Gülçin Tunçok). Przypadkiem dowiaduje się o tym Selim (Emre Kıvılcım) i proponuje jej pracę w rezydencji.

Serdar (Hakan Bozyiğit) przyjeżdża po Goncę. Kobiecie w ostatniej chwili udaje się włamać do sejfu Necdeta. Uruchamia alarm przeciwpożarowy, a następnie wykorzystując zamieszanie, ucieka z Serdarem. Necdet w ostatniej chwili przerywa ślub Asuman.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ilona (gość)

    tez to zauwarzylam :)

    02.11.2018 08:08
  • Fan (gość)

    Drodzy Fani serialu Elif! Czy Wy również zauważyliście, że w odc. 355 dom w którym obecnie przebywa Elif zmienił się. Całkiem inne drzwi, przedpokój, kuchnia, pokój w którym zasnęła Inci był inny a obudziła się w innym. Czasami ten serial z tych szczegółów mnie śmieszy. W jednym odcinku i całkiem inne otocznie.

    01.11.2018 14:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×