"Elif" odcinek 361. Melek i Feride zaatakowane! Kto im pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Szükrü wyszedł z więzienia i postanowił zemścić się na Melek. W 361. odcinku serialu "Elif" wdroży swój plan w życie i zaatakuje Melek! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 361. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 361. w czwartek, 8.11.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Szükrü wyszedł z więzienia, postanowił uprzykrzyć życie Melek (Selin Sezgin). Mama Elif (Isabella Damla Güvenilir) nie zdaje sobie sprawy z tego, w jak wielkim niebezpieczeństwie może się znaleźć!

Szükrü wychodzi z więzienia. Chce zemścić się na Melek! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 361. odcinku serialu "Elif" Feride (Beril Ada Yeşil) informuje Kenana (Volkan Çolpan), że Şükrü dzwonił do Melek i jej groził. Elif po raz kolejny udaje się wymknąć z domu, żeby pomóc Rabii. Tymczasem Cemal w kawiarni podsłuchuje rozmowę, z której dowiaduje się, że Rabia posiada spory majątek. Mężczyzna chce wykorzystać znajomość Elif z kobietą, żeby się wzbogacić.

Zeynep (Gülçin Tunçok) i Selim (Emre Kıvılcım) postanawiają wrócić na studia. Şükrü napada na Melek i Feride. Kenan w ostatniej chwili ratuje kobiety przed napastnikiem.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • EWA (gość)

    Następny łachudra łasy na pieniądze

    08.11.2018 21:50
  • Siuzia (gość)

    Inne streszczenie: W 361 odcinku ,,Elif" Szükrü wyszedł z więzienia, po czym zadzwonił do Melek i jej grodził. Feride w obawie o Melek zadzwoniła do Kenana i poprosiła by on do nich przyjechał. Asu była zazdrosna o Kenana, więc postanawia go odciągnąć od żony. Zadzwoniła do mężczyzny mówiąc, że Tugce jest chora. Kenan czym prędzej pojechał do szkoły, jednak tam okazało się, że Asu kłamała. Tymczasem Szükrü napadł na Melek i Feride. Na szczęście w ich domu Kenan zostawił portfel, wrócił się po niego i uratował kobiety w ostatniej chwili. A co z Elif? Dziewczynce ciocia Rabia (czytaj Rabija) dała pieniądze na zakupy dla niej. Cemal (Dżemal) podsłuchał w kawiarni, że Rabia posiada duży majątek i postanawia go ukraść. Gdy dowiaduje się, że Elif była u Rabii zapewnia dziewczynkę, że dobrze zrobiła, ale chodziło mu tylko o majątek kobiety. Koniec Komu pomogłam 👉👍👈 LIKE

    08.11.2018 17:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×