"Elif" odcinek 368. Murat widzi Selima i Pelin w objęciach! Powie Zeynep? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim nie zdaje sobie sprawy z tego, że Pelin chce doprowadzić do jego rozstania z Zeynep. W 368. odcinku serialu "Elif" Murat będzie podejrzewał Selima o romans! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 368. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 368. w poniedziałek, 19.11.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) próbuje zdobyć Selima (Emre Kıvılcım)! Po tym, jak mąż Zeynep (Gülçin Tunçok) był świadkiem, jak ktoś chciał ją potrącić samochodem, martwi się, aby nie stała się jej krzywda.

Selim wdaje się w bójkę z Korayem i okłamuje Zeynep! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 368. odcinku serialu "Elif" Zeynep przygotowuje przyjęcie niespodziankę na urodziny Selima. Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Inci udaje się poinformować Asuman (Tugba Duygu Erman) o złym stanie zdrowia Rabii (Asuman Kostak). Asuman prosi Nazan, żeby zajrzała do staruszki. Ich rozmowę podsłuchuje Arzu (Cemre Melis Çınar) i próbuje śledzić Nazan, ale kobiecie udaje się ją zgubić.

Pelin wypłakuje się Selimowi, oszukuje go mówiąc, że złożyła na policję skargę na Koraya. Wykorzystuje sytuację, żeby zbliżyć się do Selima. Murat (Batuhan Soncul) zauważa Selima i Pelin w kawiarni, jest w szoku, przekonany, że Selim zdradza jego siostrę. Melek (Selin Sezgin) spotyka Hamita (Caner Sölmaz), wychodzi na jaw, że chłopiec zna Elif.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Siuzia (gość)

    Selim jest głupi! Zajmuje sią tą brzydką Pelin jak swoją żoną, okłamuje Zeynep, naraża swoje życie, a ta śmierdząca Pelin nic se z tego nie robi! Boże! Najlepiej by było jakby ten Koray zabił Pelin, a Selim miał spokój święty!

    24.11.2018 11:24
  • melek (gość)

    Zastanawiam sie kto codziennie i tak ladnie zaplata warklcze Elif i skad Elif ma takie ladne i czyste ubranka.

    20.11.2018 15:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×