"Elif" odcinek 369. Hamit zaprowadzi Melek do Elif? Necdet dowiaduje się, z kim uciekła Gonca![STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Melek przez przypadek spotkała Hamita i dowiedziała się, że zna on Elif! W 369. odcinku serialu "Elif" Melek będzie przekonana, że wkrótce zobaczy córkę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 369. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 369. we wtorek, 20.11.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Podczas rozmowy Melek (Selin Sezgin) z Hamitem (Caner Sölmaz) wyszło na jaw, że chłopiec zna Elif (Isabella Damla Güvenilir). To sprawia, że jej nadzieja na odzyskanie córki znowu urosła. Co będzie dalej?

Pelin rozbije związek Zeynep i Selima? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 368. odcinku serialu "Elif" Melek nie może się doczekać spotkania z Hamitem, który ma zaprowadzić ją do Elif. Selima (Emre Kıvılcım) oraz bardziej irytuje to, że przez Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) musi okłamywać Zeynep (Gülçin Tunçok). Necdet nie chce wierzyć Arzu (Cemre Melis Çınar), że mężczyzną, z którym uciekła jego żona, jest Serdar.

Tymczasem Gonca (Dilara Yüzer) i Serdar coraz bardziej się do siebie zbliżają. Przy okazji wizyty u Rabii (Asuman Kostak), Nazan odwiedza też Inci i Elif. Zostaje z dziewczynkami na noc. Elif udaje się przekonać Nazan, żeby zabrała ją ze sobą i pomogła jej odnaleźć mamę, jednak przed domem wpadają w ręce Cemala (Abdullah Sekeroglu).

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×