"Elif" odcinek 371. Melek mdleje! Selim nie dotrze na imprezę urodzinową? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Pelin została zaatakowana przez Koraya w obecności Selima. W 371. odcinku serialu "Elif" Selim będzie próbował pomóc dziewczynie. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 371. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 371. w czwartek, 22.11.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Selim (Emre Kıvılcım) znowu spotkał się z Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) i znowu jest świadkiem, jak napada ją Koray. Tymczasem, Zeynep (Gülçin Tunçok) czeka na męża przygotowując mu imprezę - niespodziankę.

Koray zabije Pelin? Elif odzyska pamięć? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 371. odcinku serialu "Elif" podczas rozmowy z sąsiadką Muhsina i Nurten, Melek (Selin Sezgin) dowiaduje się, że Nurten znęcała się nad dziewczynką. Gdy Melek mdleje, Hamit (Caner Sölmaz) dzwoni po Feride. Goście zaproszeni przez Zeynep nie mogą dłużej czekać i wychodzą z przyjęcia.

Tymczasem, Selim próbuje ratować Pelin zaatakowaną przez Koraya. Udaje mu się go obezwładnić. Chłopak jednak ucieka, a Pelin nie zgadza się iść na policję. Selim po raz kolejny okłamuje Zeynep i nie mówi żonie, co się wydarzyło. Serdar (Hakan Bozyiğit) proponuje Goncy (Dilara Yüzer) wspólny wyjazd. Dziewczyna się zgadza.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  To tylko filmie tak się dzieje a rzeczywistość jest całkiem inna.

  25.11.2018 11:33
 • Ludzik (gość)

  Film - chłam. To jakaś potworność, która nic nie wnosi. DWÓCH starych bydlakow znęca się nad dziećmi, wcześniej lub później, leją się łzy, smarki, wszyscy wszystkich kłamią i oszukują, policja jest głupia itd itp. Wyobraźnia scenarzystów jest chora, zboczona. Niech ktoś mi powie co jest tematem, sednem, treścią tego goowna. Nasze pieniądze są marnowane . Kurski zwariował!!

  23.11.2018 10:49
 • xxxx (gość)

  Taki absurd mogła zamówić tylko TVP z Kurskim. Jest to film pokazujący jak uczyć dzieci nienawiści ,złodziejstwa nieróbstwa .Jeżeli ma to być wzorzec dla społeczeństwa Polski to gratuluję.

  22.11.2018 09:12
 • Ytere (gość)

  Dobre te odcinki. Oglądam od 1 odcinku. Ci co mówią, że są nudne, to znaczy, że sami są nudni.

  21.11.2018 19:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×