"Elif" odcinek 373. Melek nad grobem Elif! Gonca wraca do Necdeta! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Elif przypomniała sobie, kto jest jej mamą, ale nie wie, jak ma do niej trafić. W 373. odcinku serialu "Elif" Melek dowie się, że jej córka nie żyje! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 373. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 373. w poniedziałek, 26.11.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) i Kenan (Volkan Çolpan) pojechali do Uzunova z nadzieją, że odnajdą tam Elif (Isabella Damla Güvenilir). Dziewczynka z kolei w końcu przypomniała sobie, kim jest i próbuje na własną rękę wrócić do mamy.

Elif przypomina sobie, kto jest jej mamą! Serdar chce zobaczyć się z Tugce [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 373. odcinku serialu "Elif" Elif w ostatniej chwili udaremnia podpisanie przez Rabię (Asuman Kostak) pełnomocnictwa dla Cemala (Abdullah Sekeroglu). Melek i Kenan są w drodze do Uzunova. Wierzą, że wreszcie odzyskają Elif. Na miejscu dowiadują się, że dziewczynka zginęła w wypadku z Nurten i Muhsinem. Melek wpada w rozpacz przy rzekomym grobie córki. Nie wie, że to Arzu (Cemre Melis Çınar) zaaranżowała całą tę sytuację.

Necdetowi (Gürhan Gülbahar) udaje się namierzyć Goncę (Dilara Yüzer). Przywozi przerażoną żonę do rezydencji. Serdarowi Hakan Bozyiğit) udaje się uciec.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Siuzia (gość)

  I coś mega śmiesznego. Necdet mówi do Goncy: -Masz dwie opcje: albo tu zostajesz, spełniasz marzenia, usuwasz dziecko i uciekasz za granicę, albo jedziesz ze mną, ja się wkurzam, ty rodzisz dziecko i jesteś nieszczęśliwa. Co wybierasz? -Uciec. -Ok, to ty uciekaj z Serdarem. Możesz wziąć mój samolot. Więc idź, a ja dalej będę Ciebie szukał.

  😂😂😂🤣😂😄🤣😃😂😄😂😃😃😂

  27.11.2018 13:42
 • Siuzia (gość)

  Mam wpadkę: gdy Gonca jest w domu gdzie była z Serdarem to nie miała szminki, a jak przyjechała go Necdeta to miała pomalowane usta. To chyba nie możliwe, żeby pomalowała je sobie gdy boli ją brzuch i jak jedzie z Necdetem. 😲😲😲😲😲😲

  27.11.2018 13:37
 • Siuzia (gość)

  ARZU JEST GŁUPIA! 😤😤😤😤😤😤😤 PRZEZ NIĄ MELEK STRACIŁA NADZIEJĘ 😤😤😤😤😤😤😤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😩😩😩😩😩😩😩😭😭

  25.11.2018 19:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×