"Elif" odcinek 380. Elif chce uciec przed Cemalem. Melek budzi się po operacji! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 380. odcinek "Elif". W serialu znów nie zabraknie emocji! Tym razem Elif chce uciec przed Cemalem, natomiast Melek budzi się po operacji! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 380. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 380. w środę, 5.12.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W 380. odcinku "Elif" Serdarowi (Hakan Bozyiğit) po raz kolejny udaje się wymknąć z rąk ludzi Necdeta (Gürhan Gülbahar), traci jednak pieniądze przeznaczone na wyjazd z Goncą (Dilara Yüzer), co zmusza parę do odłożenia planów wspólnej ucieczki.

Lekarze walczą o życie Melek! Arzu ucieka przed policją! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Cemal (Abdullah Şekeroğlu) i Veysel (Hasan Ballıktaş) spędzają wieczór, przegrywając w karty. Inci (Deniz İrem Morkoç) boi się być sama w domu, więc przychodzi do Rabii. W nocy do domu Rabii przychodzi też pijany Cemal (Abdullah Şekeroğlu) i chce zabrać dziewczynki. Kobieta odprawia go i każe wrócić rano. Elif, która słyszała nocną awanturę, postanawia wymknąć się z domu, zanim przyjdzie Cemal i wyruszyć na poszukiwania mamy.

Dzięki Salihowi, Elif (Isabella Damla Güvenilir) spotyka się z Hamitem. Melek (Selin Sezgin) budzi się po operacji. Necdet oświadcza Goncy, że zamierza jechać razem z nią na kontrolę.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×