"Elif" odcinek 388. Elif trafia do Veysela! To on zaprowadzi ją do Melek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cemal uniemożliwił powrót Elif do domu. Przechwycił ją tuż przed drzwiami rezydencji. W 388. odcinku serialu "Elif" Cemal będzie chciał wrócić z Elif do domu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 388. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 388. w poniedziałek, 17.12.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Rabia (Asuman Kostak) zabrała Elif (Isabella Damla Güvenilir) i chciałą zaprowadzić ją do rezydencji. Kiedy wydawało się, że spotkanie dziewczynki z rodzicami jest coraz bliżej, z domku dla gości wypadł Cemal (Abdullah Sekeroglu) i złapał Elif!

Rabia prowadzi Elif do rezydencji. Cemal porwie dziewczynkę i pobije Rabię! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 388. odcinku serialu "Elif" poszukiwania Elif trwają. Rabia wciąż nie odzyskuje przytomności. Cemal chce wrócić z Elif do domu, ale tam czekają na niego ludzie Necdeta (Gürhan Gülbahar). Mężczyzna postanawia, że zostawi ją na kilka godzin u przyjaciela, którym okazuje się Veysel (Hasan Ballıktaş).

Tymczasem Rabia odzyskuje przytomność i odpowiada o wszystkim, co się wydarzyło. Kenan (Volkan Çolpan) informuje policję o tym, że to Cemal porwał Elif. Niespodziewanie w rezydencji pojawia się Arzu (Cemre Melis Çınar). Rodzina jest przekonana, że to ona i Necdet stoją za porwaniem Elif. Veysel udaje przez Cemalem, że nie zna Elif, to samo przykazuje dziewczynce. Cemal informuje go o swoich planach wzięcia okupu za małą. W końcu Veysel i Elif zostają sami. Elif opowiada Veyselowi swoją historię, a później razem ruszają do domu Emirgolu.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Film beznadziejny,ale zakochałam się w Elif i brnę dalej:).

    17.12.2018 23:36
  • Stach (gość)

    Też oglądam te głupoty

    16.12.2018 21:46
  • Wierny widz (gość)

    Oglądam elif i sama sobie się dziwie że tak długo wytrzymuje

    16.12.2018 21:42
  • Widz (gość)

    Podzielam że film Elif jest porażką tak idiotyczneg czegos nie ogladalem

    16.12.2018 19:35
  • Aska (gość)

    Oglądam i bardzo mi się podoba

    16.12.2018 17:59
  • Wandulam (gość)

    Oglądam od początku ale już jestem zmęczona patrząc na ciągle rozmazana Melek. Serial stal się nudny ,naiwne sceny patrzec sie nie da.Jak tylko Elit trafi do rodziców koniec z ogladaniem.

    15.12.2018 21:17
  • Arek (gość)

    Elif to fajny film jedynie denerwująca to jest arzu i jej tatuś , a co do elif jest to fajna mała dziewczynka.

    15.12.2018 19:40
  • Gość (gość)

    Oglądam ten serial od samego początku i jestem bardzo ciekawa kiedy Elif wróci do domu.

    15.12.2018 18:41
  • Marcelina (gość)

    Ten serial oglądałam do pewnego czasu. Aktualnie oglądam "wieczną miłość". Super serial zarówno pod względem psychologicznym jak i socjologicznym. Doskonałe dialogi. Wspaniały serial turecki.

    15.12.2018 13:31
  • Marcelina (gość)

    Ten serial oglądałam do pewnego czasu. Aktualnie oglądam "wieczną miłość". Super serial zarówno pod względem psychologicznym jak i socjologicznym. Doskonałe dialogi. Wspaniały serial turecki.

    15.12.2018 13:31
  • Agnieszka (gość)

    Bardzo ładny film też oglądam

    15.12.2018 11:25
  • Bukiet (gość)

    Ten film jest przeznaczony dla umysłowo chorych, jak wszystkie filmy tureckie.

    15.12.2018 07:17
  • gość (gość)

    super film

    14.12.2018 22:44
  • Arek (gość)

    We wtorek ją znajdą

    14.12.2018 21:23
  • Arek (gość)

    We wtorek ją znajdą

    14.12.2018 21:23
  • Arek (gość)

    We wtorek ją znajdą

    14.12.2018 21:23
  • Umut (gość)

    Super serial!!! Będzie akcja w poniedziałek!!! Aż się nie mogę doczekać. Oby dali 3 sezon w na TVP1. Najbliższy tydzień może być przełomowy w poszukiwaniu Elif.

    A jak się komuś nie podoba, to niech nie ogląda i tyle.

    14.12.2018 21:19
  • barek. (gość)

    Jesli się nie podoba to oglądajcie glupkowaty kiepski tylko piwo i grzałka. Albo pisowska szobka i kłamstwo.

    14.12.2018 20:08
  • Joanna (gość)

    Wy sami jesteście chorzy nie pasi nie oglądać i nie jeczec

    14.12.2018 19:13
  • Dona (gość)

    Czegoś tak durnego ,głupiego i dennego jeszcze telewizja nam nie serwowała To produkcja dla ociężałych umysłowo ;