"Elif" odcinek 389. Veysel postrzelony, a Arzu aresztowana! Melek i Kenan odnajdują Elif! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Veysel postanowił odprowadzić Elif do rezydencji Emirgolu. W 389. odcinku serialu "Elif" okaże się jednak, że to nie jest takie proste! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 389. odcinku "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 389. we wtorek, 18.12.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Rabia (Asuman Kostak) opowiedziała wszystkim, co wydarzyło się z Elif (Isabella Damla Güvenilir). Melek (Selin Sezgin) i Kenan (Volkan Çolpan) wiedzą już na pewno, że ich córka żyje. Postanawiają nasłać na Cemala (Abdullah Sekeroglu) policję i odszukać dziewczynkę.

Elif trafia do Veysela! To on zaprowadzi ją do Melek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 389. odcinku serialu "Elif" Rabia prowadzi Melek i Kenana do domu Cemala. Tymczasem, Veyselowi (Hasan Ballıktaş) udaje się uciec ludziom Necdeta (Gürhan Gülbahar) i zawieźć Elif w pobliże rezydencji rodziny Emirolu. Tam zostaje postrzelony przez zbirów Necdeta. Elif jednak udaje się uciec. Lekarz Necdeta nie może wydać orzeczenia o niepoczytalności dla Arzu (Cemre Melis Çınar).

Gonca (Dilara Yüzer) dzwoni na policję i informuje, że Arzu jest w domu. Kobieta zostaje aresztowana. Elif biegnie do drzewa, przy którym spotykali się jej rodzice. Dzięki pomocy Veysela, Melek i Kenan znajdują tam swoją córkę.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Nie podoba się? To włączyć to co się lubi i nie wypisywać jakiś obrzydzających komentarzy. Każdy ma prawo mieć własne zdanie, ale to nie znaczy żeby krytykować ciężką pracę ludzi.

    19.12.2018 15:42
  • wiesiek (gość)

    Szkoda bo jeszcze tylko ponad 250 odc. i zeby tak nie plakali

    19.12.2018 15:30
  • magda (gość)

    Wreszcie rodzina w komplecie☺piękne zakończenie odcinka.

    18.12.2018 14:49
  • Gosc (gość)

    I co czy to nie idiotyzm ten serial Elif

    18.12.2018 14:29
  • Gosik (gość)

    Film super nieraz się popłakałam"elif"jak komuś nie pasuje on to trudno widocznie mało przeżył w swoim życiu codziennym i nie rozumie pewnie to niech nie włącza tego programu

    18.12.2018 10:43
  • Monika (gość)

    Najlepszy film tylko dla leni nudny

    18.12.2018 03:32
  • Monika (gość)

    Uwielbiam ten film najleprzy 😍😍

    17.12.2018 20:55
  • Monika wroblewska (gość)

    Jestem fanką

    17.12.2018 20:53
  • Aneta (gość)

    Fajny film. Ciekawy.... Skończy.cos.innego a.nie tylko te barwy i m.jak.miłość

    17.12.2018 20:43
  • Terri (gość)

    W końcu!!! Uda się wrócić Elif! Veysel gra świetnie, brakowało go. Jutrzejszy odcinek będzie fantastyczny. Oby TVP wykupiło 3 sezon.

    17.12.2018 20:28
  • Siuzia (gość)

    Oto jest ten dzień!!!!! Melek, Kenan i Elif się odnajdą!!!!!!!! Oto jest ten dzień!!!!!!!!!!

    17.12.2018 19:58
  • Anna (gość)

    Uwielbiam ten serial !!!!

    17.12.2018 19:44
  • Gość (gość)

    Lubie ten serial. Ktoś napisał, że "życiowy". Nie podzielam tego zdania. Absurd. Ciekawe jest to, że wystarczy oglądnąć jeden odcinek w tygodniu i wszystko jasne. Pozdrawiam

    17.12.2018 18:59
  • Filmowiec (gość)

    Scenarzysci sie zakiwali .

    17.12.2018 18:50
  • Mika (gość)

    ten film to jedno wielkie dno tyle jest pięknych tureckich filmów a to badziewie to po prostu jakiś niewypał. Druga ,,moda na sukces ,, tylko ze w wersji tureckiej

    17.12.2018 18:21
  • Barbara (gość)

    Bardzo ładny typowo życiowy film a jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda i głupot nie pisze!

    17.12.2018 17:53
  • Dora (gość)