"Elif" odcinek 392. Asuman zdemaskowana! Kenan zawiezie ją na policję? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po tym, jak Elif wróciła do domu, Asuman musiała uciekać w obawie przed tym, że zostanie zdemaskowana. W 392. odcinku serialu "Elif" Kenan dowiaduje się prawdy o Asuman! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 392. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 392. w piątek, 21.12.2018 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir), a postrzelony Veysel (Hasan Ballıktaş) odzyskał przytomność. Wygląda na to, że wszystko wraca do normy. W stresie wciąż jest jednak Asuman (Tugba Duygu Erman), która obawia się, że Elif ją rozpozna.

Elif przychodzi do Veysela. Mężczyzna odzyskuje przytomność! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 392. odcinku serialu "Elif" rodzina Emirolu i ich bliscy dochodzą do siebie po traumatycznych przeżyciach. Po wszystkim, co się wydarzyło, Tülay (Derya Şen) postanawia wybaczyć Veyselowi. Elif z rodzicami odwiedza Rabię (Asuman Kostak) i Inci. Kenan (Volkan Çolpan) nalega, żeby kobieta z dziewczynką przeniosły się na jakiś czas do rezydencji.

Kiedy udają się do domu Inci po jej rzeczy, natykają się na Asuman. Wychodzi na jaw, że dziewczyna jest córką Cemala (Abdullah Sekeroglu). Początkowo Kenan chce odwieźć dziewczynę na policję, ale za namową Melek (Selin Sezgin) pozwala jej uciec. Gonca (Dilara Yüzer) informuje Serdara, że Necdet (Gürhan Gülbahar) zamierza uciec zagranicę. Mimo sprzeciwu Goncy, Serdar przyjeżdża do rezydencji, gdzie natyka się na Erkuta (Umut Ölçer), który każe mu odejść.

Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już prawie 10 lat! Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Yuhu (gość)

    Asuman to żmija! Niech ją diabli.

    21.12.2018 06:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×