"Elif" odcinek 399. Selim jedzie na ratunek Pelin. Tugce w niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Pelin odrzuciła oświadczyny Koraya, przez co naraziła się na jego okrutny gniew. Mężczyzna przetrzymuje ją w starej chacie. W 399. odcinku serialu "Elif" na ratunek Pelin jedzie Selim. Sprawdź, co wydarzy się w 399. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 399. w środę, 9.01.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po odrzuconych oświadczynach Koray uprowadził Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) i więzi ją w opuszczonym domu. Jest przekonany, że Pelin nie chce go przez Selima (Emre Kıvılcım), dlatego to na nim chce się zemścić przede wszystkim. Arzu (Cemre Melis Çınar) wciąż knuje.

Arzu nastawia Tugce przeciwko rodzinie. Kenan wyrzuca ją z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 399. odcinku serialu "Elif" Koray wciąż przetrzymuje Pelin. Niby przypadkiem zostawia w chacie telefon i wychodzi. Pelin wykorzystuje to i dzwoni po pomoc do Selima, nie ma pojęcia, że robiąc to, realizuje podstępny plan Koraya. Selim rusza ratować Pelin. Tymczasem Tugce (Zeynep Öğren) ukradkiem wymyka się z domu, żeby wyruszyć na poszukiwanie magicznego kwiatu, który ma sprawić, że jej rodzice się pogodzą. Rodzina zauważa nieobecność dziewczynki i natychmiast zaczynają poszukiwania.

Nieświadomy tego, co dzieje się w domu, Selim dociera do chaty, w której przetrzymywana jest Pelin, gdzie Koray już na niego czeka. Elif (Isabella Damla Güvenilir) wpada na pomysł, gdzie mogła pójść Tugce. Melek (Selin Sezgin) i Elif w ostatniej chwili docierają na skraj przepaści. Melek ratuje Tugce.

Zeynep Öğren, czyli serialowa Tuğçe jest gwiazdą internetu! Ile ma lat? Jak teraz wygląda? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ten film jest bardzo ładny (gość)

    Lubie was zennep jest piękna

    10.01.2019 16:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×