"Elif" odcinek 401. Selim postrzelony przez Koraya! Umrze? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim pojechał na pomoc Pelin i wpadł w pułapkę Koraya. W 401. odcinku serialu "Elif" Koray w końcu przechodzi do działania. Selim zostanie postrzelony! Sprawdź, co wydarzy się w 401. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 401. w piątek, 11.01.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Koray przetrzymuje Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) i Selima (Emre Kıvılcım) w opuszczonej chacie. Mężczyzna jest wściekły, że przez Selima Pelin nie zgodziła się zostać jego żoną. Tymczasem Zeynep (Gülçin Tunçok) dowiaduje się od Murata (Batuhan Soncul), że jej mąż ostatnio ma częsty kontakt z Pelin.

Koray chce zabić Pelin i Selima! Asuman zostaje szpiegiem Arzu Zobacz więcej

W 401. odcinku serialu "Elif" Arzu (Cemre Melis Çınar) dowiaduje się od Asuman (Tugba Duygu Erman) o sfingowanej ciąży Goncy (Dilara Yüzer). Każe dziewczynie zdobyć numer do ojca Fundy. Zeynep jest przekonana, że Selim zdradza ją z Pelin.

Koray strzela do Selima, podpala chatę zostawiając tam Selima i Pelin, tym jednak udaje się uciec i Pelin zawozi Selima do szpitala. Okazuje się, że obrażenia nie są poważne. Pelin dzwoni do Aliye i informuje ją o zajściu. Kenan (Volkan Çolpan) i Zeynep natychmiast udają się do szpitala.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×