"Elif" odcinek 403. Tugce namawia Murata na wizytę u Arzu. Co z tego wyniknie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu została wyrzucona przez Kenana z domu. Tugce wciąż za nią tęskni. W 403. odcinku serialu "Elif" dziewczynka namówi Murata, aby odwiedzili jej mamę. Sprawdź, co wydarzy się w 403. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 403. we wtorek, 15.01.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) wróciła na chwilę do rezydencji Emiroğlu, ale po tym, jak nastawiała Tugce (Zeynep Öğren) przeciwko reszcie rodziny, Kenan (Volkan Çolpan) postanowił po raz kolejny wyrzucić ją z domu.

Gonca zdemaskowana! Selim wychodzi ze szpitala Zobacz więcej

W 403. odcinku serialu "Elif" Kenan prosi Murata (Batuhan Soncul), aby zawiózł Tuğçe na lekcję baletu. Stęskniona za mamą dziewczynka namawia go jednak, aby pojechali do domu Necdeta (Gürhan Gülbahar). Nie ma tam Arzu. Po powrocie Tugce do domu Kenan podsłuchuje, jak jego córka opowiada o wizycie u dziadka. Mężczyzna postanawia to wykorzystać i doprowadza do aresztowania Necdeta.

Elif (Isabella Damla Güvenilir) chce wrócić do szkoły. Zależy jej na szkole, w której zaczęła naukę. Wobec tego, Melek Selin Sezgin zmuszona jest jeszcze przez jakiś czas mieszkać w rezydencji.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Ładniejszy jest film łzy cennet ,bo ta elif mnie już wkurwia tak to była nie mową nic nie mówiła A teraz jaka wygadana i mądra niech to już się skończy

    16.01.2019 21:23
  • Karol (gość)

    Już nie mogę się doczekać

    15.01.2019 08:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×