"Elif" odcinek 409. Wypadek Tugce! Arzu nie przejmuje się córką. Co z nią będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu postanowiła oskarżyć Melek o porwanie jej córki. W 409. odcinku serialu "Elif" Tugce będzie miała wypadek. Co zrobi Arzu? Sprawdź, co wydarzy się w 409. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 409. w środę, 23.01.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Wyprowadzając się od Kenana (Volkan Çolpan), Melek (Selin Sezgin)wzięła ze sobą Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Tugce (Zeynep Öğren), aby dziewczynki nie cierpiały z powodu nagłej rozłąki. Sprawę postanowiła wykorzystać Arzu (Cemre Melis Çınar).

Necdet nie żyje?! Arzu oskarża Melek o porwanie Tugce! Zobacz więcej

W 409. odcinku serialu "Elif" Arzu oskarża Melek o porwanie Tugce. Jedzie na komisariat i składa oficjalną skargę. Choć z początku Gonca (Dilara Yüzer) jest załamana wiadomością o śmierci Necdeta (Gürhan Gülbahar), szybko przypomina sobie, jak potrafił być wobec niej bezwzględny.

Tugce, chcąc upiec ciasto dla Asuman (Tugba Duygu Erman), sięga po mąkę i spada z krzesła. Asuman zawozi ją do szpitala. Bezduszność i obojętność Arzu wobec wypadku córki sprawia, że Asuman postanawia odwieźć dziewczynkę do Kenana.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Najlepszy serial turecki to był tylko z tobą

    25.01.2019 06:36
  • Amanda (gość)

    To tylko film

    23.01.2019 20:48
  • Amanda (gość)

    To tylko film

    23.01.2019 20:48
  • Amanda (gość)

    To tylko film

    23.01.2019 20:48
  • Amanda (gość)

    To tylko film

    23.01.2019 20:48
  • Widz (gość)

    ja nie rozumiem tych ktytyk nie podoba mi się ten serial to nie paczę proste a może komuś się podoba ten serial?

    23.01.2019 10:32
  • Widz (gość)

    ja nie rozumiem tych ktytyk nie podoba mi się ten serial to nie paczę proste a może komuś się podoba ten serial?

    23.01.2019 10:31
  • Andrzej (gość)

    Jaka telewizjia taki serial

    23.01.2019 02:33
  • Dorln (gość)

    Nikt nikogo nie zmusza do oglądania tego serialu lub innego.każdy ma wolną wolę. I upodobania. Reżyser tak wymyślile. Wiele rzeczy chcemy a nie mamy.

    22.01.2019 22:36
  • gość (gość)

    Melek, Kenan i Elif to takie ciepłe kluchy bez charakteru- stworzyliby rodzinkę idealną. Oni nawet nie są dobrzy czy mili, są po prostu bez życia i rozumu. Cały serial ratuje Tugce, mała ale energiczna. W sumie to chyba najgorszy serial na antenie tvp. Ciągnie się okrutnie, sceny nudne, aktorzy drętwi...

    22.01.2019 19:31
  • dam (gość)

    Ten film nie jest nawet dziecinny. Akcje i wątki rozgrywają się po prostu bez jaj 🥚. Melek jest anemiczna wszystko spada na nią a Arzu króluje 👑. Kenan tak samo jest bez jaj 🥚 nawet nie może pomóc w prostych sprawach firmą rządzi

    22.01.2019 19:27
  • Gosc (gość)

    Melek i Kenan to takie cioly Arzu to taka wredna żmija ale za to wie czego chce

    22.01.2019 18:07
  • Gość (gość)

    Ale przecież ona nawet tucze nie porwała a więc tu nikt nie jest winien nikt nie przewidział że własna Matka ja uprowadzi a zwali winę na Malek bo dla niej jest wrogiem i rywalka. A co do azu to już tatuś jej nie pomoże. Bo zmarł.

    22.01.2019 15:45
  • Doda (gość)

    Niech ktoś mi powie jak długo Melek będzie grała ofiarę?

    22.01.2019 14:57