"Elif" odcinek 413. Koray zabije Zeynep?! Selim jedzie na ratunek ukochanej! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po odrzuceniu oświadczyn Kenana, Melek chce wyjechać. Tymczasem, Koray wciąż chce zemścić się na Selimie i porwał Zeynep. W 413. odcinku serialu "Elif" planuje ją zabić! Sprawdź, co wydarzy się w 413. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 413. we wtorek, 29.01.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) odrzuciła oświadczyny Kenana (Volkan Çolpan). Koray, który chciał zabić Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) i Selima (Emre Kıvılcım), aby się zemścić, porwał Zeynep (Gülçin Tunçok)!

Arzu ucieka ze szpitala! Koray porywa Zeynep! Zobacz więcej

W 413. odcinku serialu "Elif" Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Inci podstępem zwabiają Kenana do domu Melek. Elif chce, by jej rodzice byli razem. Melek jednak jest nieugięta, uważa, że Kenan oświadczył się jej z litości. Kobieta dostaje propozycję pracy w Ankarze. Ku zaskoczeniu Feride, jest skłonna ją przyjąć, by rozpocząć tam nowe życie.

Koray w odwecie chce zabić Zeynep. Selim i Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) ustalają jednak ich miejsce pobytu i robią wszystko, by udaremnić plan Koraya. Sama Zeynep także próbuje się oswobodzić. Kiedy udaje jej się uciec, Koray dogania ją i wsadza do samochodu. Wtedy najeżdżają Selim i Pelin. Dochodzi do wypadku!

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Co za popaprany serial

    29.01.2019 18:56
  • Sandra (gość)

    mógłby troche

    29.01.2019 18:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×