"Elif" odcinek 416. Ślub Melek i Kenana! Arzu nie dopuści do zawarcia małżeństwa?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek miała wyjechać z miasta, ale w ostatniej chwili Kenan zatrzymał autobus, w którym była razem z Elif. W 416. odcinku serialu "Elif" nadchodzi dzień ślubu Melek i Kenana! Sprawdź, co wydarzy się w 416. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 416. w piątek, 1.02.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kenan (Volkan Çolpan) zatrzymał autobus, którym Melek (Selin Sezgin) i Elif (Isabella Damla Güvenilir) jechały do Ankary. Zapewnił jej o szczerości swoich uczuć, a ona w końcu mu uwierzyła i postanowiła przyjąć jego oświadczyny.

Kenan zatrzymuje Melek! Serdar wykrada Tugce z rezydencji!Zobacz więcej

W 416. odcinku serialu "Elif" nadchodzi wyczekiwany dzień ślubu Kenana i Melek. Rodzina Emiroğlu i ich bliscy nie posiadają się z radości, chociaż Aliye (Aysun Güven) wciąż nie może dojść do siebie po tym, jak dowiedziała się, że to Serdar (Hakan Bozyiğit) jest ojcem Tugce (Zeynep Öğren). Tymczasem Serdar postanawia walczyć o prawo do opieki nad córką na drodze prawnej.

Arzu (Cemre Melis Çınar) ucieka ze szpitala. Erkut (Umut Ölçer) wyjawia jej, że Melek i Kenan się pobierają. Arzu za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić. Erkut porywa urzędnika, który miał udzielić ślubu Melek i Kenanowi, jednak Arzu na tym nie poprzestaje, podpala domek, w którym Kenan, Melek, Tugce i Elif czekają na przybycie urzędnika.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • wow (gość)

    Olga masz racje , strata czasu .

    01.02.2019 21:39
  • Olga (gość)

    One tylko sapią uuufff, uuufff i nic nie robią. Mają tylko tajemnice przed sobą.Nuda jak flaki z olejem. Chyba najgorszy turecki serial. Przestałam już go oglądać.

    01.02.2019 21:07
  • ...x (gość)

    A to prawda "Julka", ta druga. Zgadzam się z Twoją opinią. Myślałam, że dziś może będzie lepiej, ale nie! Reżyser położył scenę w domku. Po pierwsze : domek widziany był z łąki na której siedzieli goście. Zauważyli by Arzu, która kręciła się czas jakiś i wymachiwała czerwonym kanistrem. Po drugie - Arzu wykrzykiwała te swoje brednie, więc w domku byłoby je słychać - wszyscy nagle ogłuchli ?. I po trzecie - w domku była sofa , można było próbować nią wyważyć marne drzwi i zrobić tarczę przed pierwszym uderzeniem ognia.

    01.02.2019 18:10
  • Julka (gość)

    Do Ange8: "...ogarnijcie sie, taka role dostala wiec taka gra...". No niezupełnie. Dobry aktor może wielokrotnie podciągnąć niedostatki scenariusza i na odwrót - zły aktor może położyć dobrze rozpisaną rolę. Jednak w "Elif" nie ma ani dobrego scenariusza, ani aktorstwa! Oglądanie lub nie , to rzecz gustu, ale....tu nawet wyrozumiałość niewiele pomaga;) Nie jestem "Julką" z poniższego wpisu - to tak dla jasności.

    01.02.2019 18:02
  • Julka (gość)

    Azu to idiotka i wariatka jak bym mogła tam pojechać to bym ją zabiła na dobre.Sam serial elif jest ciekawy

    01.02.2019 17:01
  • Tuce (gość)

    Ten serial nigdy sie nie skończy , dopóki Arzu nie umrze . Jedyna Arzu ma jaja a ta cala reszta to jakieś "cnotki niewydymki " aż mydło się od nich robi .Co za porabany tasiemiec .

    01.02.2019 15:19
  • Zofia (gość)

    Bardzo ładny i ciekawy film i bardzo przeżywam że czasami nie mogę obejrzeć kolejnego odcinka Ale na szczęście film jest powtarzany następnego dnia

    01.02.2019 11:08
  • karolina (gość)

    arzu co ty wiedzimo wyrabiasz idiotko przyjade do ciebie zabije zniszcze cie kopie do dupy jeszcze raz robisz polecisz

    01.02.2019 10:32
  • XY (gość)

    Jasne ze nikt nikogo do niczego nie zmusza, zeby komentowac to trzeba czytac komentarze ze zrozumieniem, jak ktos lubi bzdety to niech sie nimi zachwyca, kazdy ma prawo miec swoje zdanie, mnie ten serial nie zachwyca, a zle gra nie tylko Melek , bo cala reszta tez, z lapanki ich wzieli?

    01.02.2019 08:23
  • Ange8 (gość)

    Ludzie, przeciez to TYLKO film, ogarnijcie sie, taka role dostala wiec taka gra😂 a do ogladania nikt przeciez nie zmusza, prawda?

    01.02.2019 08:14
  • xy (gość)

    Ten serial to porazka, to jakis gniot, tworcy najwyrazniej nie mieli pomyslu , a raczej mieli , ze ma byc iles set odcinkow. Co to za aktorzy , przeciez oni wcale nie umieja grac,stoja w szeregu i pilnuja zeby sie zmiescic w kadrze.Lubie tureckie seriale ,ale tego ogladac sie nie da

    01.02.2019 08:13
  • Zmęczona (gość)

    Ten film jest najgłupszy jaki ogladalam dotychczas czemu to Kenan ma zginąć mogla by ta znudzona Melek! Postać najgorsza bezradna sierota ciągle płacząca

    01.02.2019 08:08
  • ...x (gość)

    Nic z tego, zakupiono kolejny sezon :((

    31.01.2019 21:49
  • Widz (gość)

    Póki co nie zapowiada się na koniec. W wersji tureckiej-straszny tasiemiec. Ponad 700 odcinków...

    31.01.2019 20:33
  • Damian (gość)

    Kiedy ten film sie skonczy

    31.01.2019 20:24