"Elif" odcinek 417. Kenan i Tugce nie żyją! Jak teraz będzie wyglądało życie Melek i Elif? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nadszedł dzień ślubu Melek i Kenana. Wszystko miało być jak w bajce, doszło jednak do tragedii. W 417. odcinku serialu "Elif" wszyscy będą próbować otrząsnąć się po stracie. Sprawdź, co wydarzy się w 417. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 417. w poniedziałek, 4.02.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kenan (Volkan Çolpan) zapewnił Melek (Selin Sezgin) o szczerości swoich uczuć i w końcu mogło dojść do ich ślubu. Obecne przy wszystkim były oczywiście Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Tugce (Zeynep Öğren). Ze szpitala uciekła jednak Arzu (Cemre Melis Çınar) i podpaliła domek, w którym Kenan, Melek, Tugce i Elif czekali na przybycie urzędnika.

Ślub Melek i Kenana! Arzu nie dopuści do zawarcia małżeństwa?! Zobacz więcej

W 417. odcinku serialu "Elif" mija sześć miesięcy od tragicznego pożaru, w którym zginęli Kenan i Tugce. Rodzina Emiroğlu nie może podnieść się po stracie, pogarsza się również ich sytuacja materialna. Melek zatrudnia się w pracowni krawieckiej. Elif poznaje Yusufa, właściciela antykwariatu sąsiadującego ze szwalnią. Mężczyzna ratuje dziewczynce życie, gdy ta o mało nie zostaje potrącona przez samochód.

Selim (Emre Kıvılcım) robi wszystko, żeby wyciągnąć firmę z tarapatów. Serdar (Hakan Bozyiğit) rozpacza po stracie córki, a winą za to, co się stało obarcza rodzinę Emiroğlu i Arzu. Gonca (Dilara Yüzer) stara się wyciągnąć męża z depresji. Veysel (Hasan Ballıktaş) i Murat (Batuhan Soncul) wynajmują lokal, w którym zamierzają prowadzić sklep z konfekcją.

Zeynep Öğren, czyli serialowa Tuğçe jest gwiazdą internetu! Ile ma lat? Jak teraz wygląda? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 😱😱😱😱😱 (gość)

    Hahaha. Arzu chciała zabić Elif i Melek, a one przeżyły, za to Kenan i Tucze umarli, choć tego nie chcieli

    09.02.2019 17:05
  • Siuzia (gość)

    Lubiłam ten serial. Serio! Ale to to już koniec świata. Więc to jest tak: matka podpala dom, w którym jest jej córka, ludzie nie uciekają z płonącego domu, umiera ojciec głównej bohaterki FILMU. Dlaczego tak czepiam się tego filmu. Otóż w filmie może ktoś ożyć, ale w rzeczywistości nie. Więc czemu tu tak nie ma? A i Erkut. Gamoń! Od dziś ten serial to GNIOT!!!!!!!!!!!!!!!

    09.02.2019 16:59
  • anhella (gość)

    Film dla półgłówków realizowany przez psychopatę.

    04.02.2019 23:43
  • Ann (gość)

    Wakacje pół roku trwają,? Dzieci do szkoły mają iść lada dzień, przed niedoszłym ślubem było zakończenie roku szkolnego...

    04.02.2019 21:09
  • Ann (gość)

    6 miesięcy później dalej mają lato? 🤔

    04.02.2019 20:52
  • MAMA (gość)

    ELIF to fajna i mądra dziewuszka Pewnie że szkoda ale może nie mógł uratować ale próbował a ten ERKUT to gamoń wielki po co wypaplał ten wrednej zmiji o tym ślubie teraz dopiero będzie ARZU szaleć Próbowali uciekąć Otworzyli drzwi

    04.02.2019 20:49
  • Rekinek (gość)

    Elif to brzydula

    04.02.2019 14:06
  • Rekinek (gość)

    Elif to brzydula

    04.02.2019 14:06
  • Alla (gość)

    Tureckie seriale są świetne ale serial Elif to trochę za bardzo ma ciągnącą się fabułę.

    04.02.2019 07:32
  • Tragedia z tej elif (gość)

    Same dramaty w tej elif oglądałam od początku ale ten serial to już jedna wielka tragedia przestaje to oglądać bo to jest już bez sensu

    03.02.2019 18:56
  • Edward (gość)

    Jest to serial posiadający zero realizmu, zero zdrowego rozsądku i bardzo denerwujący. Czy naprawdę Turcy są aż tak bardzo złymi ludżmi ?

    02.02.2019 15:31
  • Gosc (gość)

    Uwielbiam ten film ale racja za dlugo sie ciagna te problemy i porwania

    02.02.2019 15:27
  • Damian (gość)

    Kiedy sie ten nudny film skonczy

    02.02.2019 13:16
  • Patrycja Wąsik (gość)

    Dlaczego mija 6miesięcy od tragicznych wydarzeń i co dalej będzie się działo w dalszych odcinkach czy też będą dramaty?

    02.02.2019 10:49
  • ...x (gość)

    IRA ten serial jest nadal kręcony 🤣🤣🤣😱😱😱Zgroza, ale W Turcji się podoba. Adresowany jest to wiejskiego elektoratu na zacofanym Wschodzie, gdzie uwielbia się tragiczne sytuacje u kogoś. Oprócz tego do ludzi nie mających wymagań. Taka zapchaj dziura 😡

    02.02.2019 10:08
  • ...x (gość)

    IRA ten serial jest nadal kręcony 🤣🤣🤣😱😱😱Zgroza, ale W Turcji się podoba. Adresowany jest to wiejskiego elektoratu na zacofanym Wschodzie, gdzie uwielbia się tragiczne sytuacje u kogoś. Oprócz tego do ludzi nie mających wymagań. Taka zapchaj dziura 😡

    02.02.2019 10:07
  • Smutny (gość)

    Zadurzotragdl

    02.02.2019 09:01
  • Ela (gość)

    Jestem wściekła jak można stać i czekać aż się spali można było normalnie wyjść z domku ,już tego nie będę oglądać , oglądałam od 1 odcinka ale już dosyć tych dramatów ??????

    02.02.2019 06:03
  • Maya (gość)

    Mogliby już zakończyć ten serial. Fajny był do 200 odcinka. A teraz taka zmuła.

    02.02.2019 00:52
  • Ewka (gość)

    Ludzie piszecie że to taki gniot a oglądacie nie rozumiem tego nie podoba się to nie oglądam